5 věcí, které přinášejí do domova špatnou energii!

Některé předměty v domácnost jsou považovány za špatnou volbu, protože přitahují negativní energii a měly by být odstraněny co nejdříve.

Feng Shui klade důraz na správné uspořádání světla, nábytku, výběr barev v závislosti na účelu místnosti – to vše s cílem správného proudění energie. Některé věci jsou prostě považovány za špatné, přitahují negativní energii a proto, je potřeba se jich co nejdříve zbavit.

life.ru

Nefunkční hodiny

Zastavené, nefungující nebo porouchané hodiny značí vnější i vnitřní nepořádek, který se podle Feng Shui odráží v životě. Pokud máte takové hodiny doma, může se stát, že se v některé fázi života zaseknete a nepostoupíte. Takové hodiny jsou zodpovědné za nejistotu, která vás pronásleduje.

Zrcadlo

Říká se, že když si koupíte nové zrcadlo a špatně ho umístíte, děláte chybu. Pokud jej nainstalujete do předsíně naproti hlavním dveřím, energie vstupující do domu bude unikat odrazem. Nepatří ani do ložnice a už vůbec ne přes postel. Budete mít potíže se spánkem.

Nefunkční spotřebiče

Rozbité, nefunkční spotřebiče nebo elektronika se ve vašem životě nakonec projeví v podobě zdravotních problémů, nevydařeného vztahu nebo ošklivé pracovní situace. Buď tuto techniku ​​opravte, nebo ji vyhoďte.

.housebeautiful.com

Nevhodné dary

Dárek obdržený od osoby, která vám nepřeje nic pozitivního, vám pouze uškodí. Vždy, když se na něj podíváte, budete si vzpomínat na tuto osobu, což bude mít negativní vliv na vaše pocity.

Památky po vašem ex

Věci svého bývalého partnera určitě nevyhazujte hned po rozchodu. Ale až přijde čas, začněte uklízet. Může to být i snubní prsten. Pokud pro vás například svatební fotografie hodně znamená, nechte si ji, ale nenechávejte ji vystavenou.