8 znamení, že vás váš anděl strážný varuje

Strážní andělé jsou mnohem benevolentnější, než si obvykle myslíme. Ochraňují a hlídají nás mnohem častěji, než bychom si mohli představit. Pomáhají nám pochopit, co se děje, a upozorňují na případné nebezpečí. Pokud chcete správně interpretovat jejich zprávy, je nutné umět se s nimi správně dorozumět.

Zde je 8 znamení, že vás váš anděl strážný varuje před nebezpečím:

Neobvyklý zápach

Když se něco špatného stane (aniž si toho všimnete), anděl strážný vám to dá vědět. Například, pokud dojde k požáru v oblasti, kde bydlíte, a vy se o něm dozvíte až po návratu z práce, anděl strážný vám může dát vědět tím, že ucítíte neobvyklou vůni hořících věcí. Tento zápach se objeví náhle, pár minut předtím, než vypukne požár.

Často si nevšimneme takových znamení, ale někdy mohou naznačovat něco skutečně důležitého.

Věci, které nejsou na svém místě

Někdy se věci neumístí tam, kam patří. Například, když nenajdete klíče od auta na obvyklém místě, můžete se vyhnout nehodě na cestě do práce. Pravděpodobně se dostanete do práce a ani nevíte, že kdybyste opustili byt o pár minut dříve, mohlo dojít k nehodě.

Vzpomínky, které vás pronásledují

Někdy se dostaneme do situace, kdy opakujeme minulé chování, aniž bychom přemýšleli o jeho důsledcích. V takových případech může náš anděl strážný poslat některé vzpomínky, které jsme již zapomněli. Tyto vzpomínky nás upozorňují na nebezpečí, kterému se znovu vystavujeme.

Pochyby

Anděl strážný nám někdy může posílat negativní myšlenky nebo nás nutit k pochybnostem. To však nedělá proto, aby nám ublížil, ale aby nás přiměl k zamyšlení. Anděl se snaží ochránit před nebezpečnými a bolestivými zážitky.

Sny

Anděl strážný může během spánku s námi komunikovat srozumitelněji. Dokáže nás varovat nebo ukázat, co se v našem životě stane. Nikdy neignorujte to, co jste viděli ve snu. Sny jsou důležité a mohou být skutečnější, než si myslíme.

Mocné pocity

Anděl strážný může s pomocí našich výrazných a silných pocitů sdílet, co se bude dít v našem životě. Pokud se ocitnete v blízkosti někoho, kdo vám chce ublížit, může vyvolat nejistotu a strach vám dát najevo. Tyto příznaky by neměly být přehlíženy.

Pocit deja vu

Možná máte pocit, že jste se již nacházeli v obdobné situaci nebo na podobném místě. Anděl strážný se vám pokouší naznačit určité věci.

Zvláštní setkání

Aby nám pomohli zpomalit, mohou naši andělé strážní požádat ostatní o pomoc. Můžeme se s někým setkat a popovídat si. Přirozeně budete líní a otrávení. Teprve později si uvědomíme, že se mohlo stát něco nepříjemného, kdyby nás ten člověk nezastavil. To je častější, než si možná myslíte.