Adoptovaný pes mluví téměř jako člověk, když poprvé vidí oceán

Všichni psi jsou přirozené velmi zvědaví a energičtí tvorové. Jeden německý ovčák bohužel neměl v životě příliš štěstí. Herschel strávil většinu svého života připoutaný k tyči na řetěze. Majitelé si ho vzali z útulku, ale pes byl většinu času sám a někdy ho dokonce zapomněli nakrmit. Celých 5 let strávil připoutaný řetězem k tyči. Jednoho dne se ho ale někdo rozhodl zachránit.

https://mypositiveoutlooks.com/

Pozorní sousedé psa zachránili

Herschel neustále kňučel a křičel o pomoc. Byl podvyživený a hodně strádal. Na začátku tomu nikdo nevěnoval pozornost, ale po chvíli si toho sousedé všimli. A jeden z nich to nahlásil organizaci ASPCA. Když tam přijela pomoc, zůstali v šoku. Pes byl velmi hubený a smutný. Převezli ho do útulku a poskytli mu zdravotní péči, kterou potřeboval.

https://mypositiveoutlooks.com/

Pes si bohužel těžko zvykal na život v útulku. Naštěstí si jeho příběhu všiml moderátor pořadu Dog’s Day Out. Posláním tohoto pořadu je najít domov psům, kteří mají problémy s adopcí. Rocky se staral o to, aby Herschel našel svůj nový domov velmi rychle. To se mu podařilo a osobně psa převážel z Las Vegas do státu Washington, kde se měl setkat s novou majitelkou Kim.

https://mypositiveoutlooks.com/

Neuvěřitelná reakce na oceán

Rocky celou cestu dokumentoval. Dal mu ochutnat jeho první burrito a vzal ho také na horu, kde poprvé viděl sníh. Pro Herschela se výlet stal životní událostí, protože za celý život neviděl tolik úžasných věcí. Sníh si okamžitě zamiloval, poskakoval a válel se v něm. Potom se Rocky rozhodl, že si s Herschelem udělá ještě jednu zastávku. Chtěl mu ukázat oceán.

Chvíle, kdy pes viděl oceán, se stala virální. Jakmile uviděl písek a vlny, začal téměř mluvit jako člověk. Zvuky jsou nepopsatelné a jeho křik byl slyšet do širokého okolí. Rocky se nakonec podíval i do vody a cítil, jak mu vlny a písek olizují tlapky. Potom ho vzal za jeho majitelkou, která se na něj již těšila. Tam bude mít zajištěný velmi dobrý a věčný domov, kde ho budou milovat.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com