Babička měla brutální reakce na nové tetování své vnučky!

Brutální upřímnost není vždy tím nejlepším způsobem, jak můžete reagovat na novinky v životě členů své rodiny. Jedna babička měla velmi upřímnou reakci na to, že si její vnučka pořídila nové tetování. Jednalo se pouze o motýla na paži, ale její reakce se stala hitem na internetu. Nevyžádaná reakce od babičky dívku velmi ranila a dokonce se jí zastala také rodina. Co jí babička řekla?

Nové tetování se neobešlo bez komentáře

Elizabeth Cotton překvapila svou rodinu s novým tetováním. Šlo o černého motýla s květinami místo levých křídel. Nečekala, že takto krásné a ženské tetování schytá velmi upřímnou a nevyžádanou reakci od její 81leté babičky Lyndy.

Na tetování upozornila 21letá sestra Emily, když celá rodina seděla u stolu. „Co si myslíš o tetování Izzy?“ zeptala se babičky. Ta se podívala na tetování zblízka a řekla jedné slovo: „Hnus.“ Emily se zeptala, proč si to myslí a Lynda pokračovala: „Protože je to hrozné.“

https://twice.hu/

Rodina se jí snažila zastávat

Viditelně zraněná a otrávená Elizabeth velmi jemně odpověděla babičce: „Víš, co je ještě hrozné? Neřeknu ti to, protože nechci zranit tvé city, jako ty ty moje.“ Babička se snažila hájit tím, že tetování není hotové pořádně. Prý mají motýli čtyři křídla a tento jen jedno.

V tom okamžiku se ozval další člen rodiny s tím, že motýl na tetování má čtyři křídla. Lynda ukázala na tetování a řekla: „Na té květině bys mohla mít křídla, takže to vypadá hloupě. Brzy z toho bude stará můra.“ Ostatní členové se bavili, ale Elizabeth byla velmi raněná.

Jak byste reagovali vy na svou babičku?

Video s touto reakcí se stalo virálním na sociálních sítích. Většina lidí si myslela, že je to velmi zábavné. Nikdo by ale nechtěl být v kůži mladé ženy, která přišla nadšeně a novým tetováním před rodinu. „Elizabeth reagovala lépe než já, protože bych babičce řekl, že je stará můra.“

Hodně uživatelů řeklo, že jejich babička by měla nejspíš stejný názor. Starší generace mají většinou s tetováním problém a myslí si, že je to zbytečné ničení těla. Emily vysvětlila, že reakce jejich babičky nebyla vůbec překvapivá, protože vždy mluví velmi otevřeně.

Zdroj: twice.hu