Chlapec kreslil plakáty, aby našel ztraceného psa

Ztráta psa je pro každou rodinu obrovská tragédie. Po dlouhé dny, týdny i měsíce můžete hledat v okolí, roznášet letáky a ptát se na sociálních sítích. Někdy se pejsek domů vrátí, jindy bohužel ne. Pro děti je to vždycky ještě těžší, protože mají se zvířetem velmi speciální pouto. Tato strašná věc se stala i 7letému Cameronu Adrewsovi z Velké Británie. Jeho malý, čtyřnohý přítel zmizel a chlapec nedokázal jen sedět a doufat, že se pes znovu vrátí. Rozhodl se jednat!

https://news-place.ru/

Únos psa

Pes jménem Ralph byl ukraden z pracovní dodávky otce malého chlapce. Pro celou rodinu to byla velká rána, protože svého psa velmi milovali. Craig (chlapcův otec) se jen na chvíli vzdálil od auta. Když se vrátil, pes byl pryč. Jeho syn byl velmi rozrušený, když se dozvěděl, co se stalo. Otec měl podezření na bílé auto a majitelé ihned kontaktovali policii. Nabídli také peněžní odměnu. Jejich syn ale nedokázal doma jen nečinně sedět a čekat.

https://news-place.ru/

Malované plakáty

Malý chlapec začal kreslit plakáty, aby svého milovaného psa našel. Cameronova matka se rozhodla zveřejnit jeden z prvních plakátů na Facebooku. Najednou pátralo po psovi každé dítě ze širokého okolí a všichni začali kreslit vlastní plakáty. Fotografie se začaly objevovat na sociálních sítích a povědomí o tomto ztraceném psovi se šířilo rychlostí blesku. A fungovalo to. O několik dní později byl Ralph nalezen nedaleko od domu jeho majitelů.

https://news-place.ru/

Pes se nakonec našel!

Jednoho dne zavolali rodiče na Camerona, že kolem jejich domu prochází pes, který vypadá jako Ralph. Byl hladový a vypadal špatně, ale ihned poznal svého malého kamaráda. Nejlepší přátelé se dostali zpět k sobě. Ukázalo se, že únosce vidět obrázky dětí na internetu a rozhodl se psa vrátit do rodiny, ve které je mu nejlépe. Cameron nemohl být šťastnější a Ralph má zpět rodinu, která ho miluje a bude se o něj starat s láskou a respektem.

https://news-place.ru/

Zdroj: news-place.ru