Chlapec poznal všechny spolužáky na oslavu, ale nikdo nepřišel!

Otec 5letého chlapce dojal celý TikTok. Na sociálních sítích ukázal krásný večírek, který připravili s manželkou pro svého syna k jeho 5. narozeninám. Bohužel se na ni nikdo nedostavil. Chlapec pozval všechny své kamarády, aby si s ním užili oslavu ve stylu Spidermana, ale nikdo se neukázal. Tímto způsobem chce upozornit ostatní rodiče, protože se to může stát i jejich dětem.

Smutný večírek

Rodiče malého chlapce pronajali velký sál, trampolínu, vyzdobili velké stoly a vyrobili tematickou piñatu. Všechno bylo připravené a chlapec se těšil, že oslaví se první kulaté narozeniny. Bohužel večírek nedopadl podle očekávání. Nedostavil se totiž ani jeden host. „Pozval všechny své malé kamarády na svou oslavu a nikdo nepřišel,“ napsal tatíček v příspěvku na sociálních sítích. Piñatu si nakonec chlapec rozbil sám v přítomnosti svých rodičů.

https://www.newsitamea.gr/

Reakce na sociálních sítích

Video se stalo hitem internetu. Viděli ho tisíce uživatelů a pod příspěvkem se objevily stovky komentářů od dalších rodičů. Všichni byli smutní, co se stalo na narozeninách malého chlapce. Někteří rodiče sdíleli podobné zkušenosti, protože se jejich dětem stalo to samé. Vždy je to smutné, když na dětskou oslavu nepřijdou hosté. Není se čemu divit, že každý rodič je tím velmi rozrušený, ale zároveň netuší, co by s tím měl udělat. Tato bezmoc a smutné dítě je pro rodiče srdcervoucí.

Cena útěchy pro malého chlapce

Zdrcený ocet tohoto 5letého chlapce byl doopravdy rozrušený tím, co se na oslavě stalo. Na sociálních sítích řekl, že je připravený vzít svého syna do Disneylandu, aby mu smutný zážitek vynahradil. Každý rodič se snaží pro své dítě udělat maximum. Tento otec netuší, jak syna utěšit, a proto mu uspořádá výlet, na který do konce svého života nezapomene. Takové věci by se ale vůbec neměly stávat. Co byste udělali vy, kdyby se stejná věc stala vašemu dítěti?

Zdroj: newsitamea.gr