Co se stane, když smícháte následující tři suroviny?

Mnoho lidí trpí křečovými žílami. Ty mohou velmi znepříjemnit život, protože se pak nemůžete postavit na nohy a dlouhodobě stát. Problémy s křečovými žílami mají především lidé s náročnou prací, ve které musí neustále stát nebo chodit – jako příklad uvedeme například letušky. Jejich práce je náročná, a pokud se objeví první příznaky křečových žil, je potřeba rychle zakročit.

Jak se zbavit bolavých nohou?

Mnoho lidí trpí křečovými žilami. Abyste se jich zbavili, bude zapotřebí jednat hned při prvních příznacích, že se mohou objevit. V lékárnách sice najdete léky, krémy a podobné prostředky, které by měly pomoci, bohužel tom ve většině případů tak není. Nejčastěji se křečové žíly nebo otoky ukazují u lidí mezi 20-30 lety věku. Poznáte je podle pavučin, které se na nohou objeví, objeví se křeče nebo také otoky.

Pokud s léčbou začnete včas, můžete se jich snadno zbavit. Předejdete tím také komplikacím, které by se mohli objevit. Mezi komplikace patří bércové vředy, plicní embolie nebo vám může z nohou odejít cit. Vznik křečových žil závisí také na tom, jestli jste některé znaky nepodědili. Jestli křečové žíly a otoky máte v rodině, můžete si být jistí, že to postihne také vás. Jak se ale křečových žil zbavíte pomocí jednoduchého receptu?

Jaké suroviny budete potřebovat?

Jak se zbavit křečových žil pomocí domácího receptu? Budete k němu potřebovat ½ hrnku nakrájené mrkve, ½ hrnku aloe vera a jablečný ocet. To je všechno, co vám může nohy zachránit. A jak si krém připravíte? Je to velmi snadné. Prvním krokem je rozmixování mrkve a aloe vera. Jestli máte mixér, máte již napůl hotovo. Promíchejte a následně přidejte jablečný ocet.

Až budete mít krémovou hmotu, dejte ji do čisté lahvičky. Krém pak naneste na křečovou žílu, nechte asi půl hodiny působit a poté se umyjte velkým množstvím vody. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, kůru byste měli opakovat nejlépe třikrát týdně. Nohy si hodně masírujte, a odpočívejte, pokud máte náročné zaměstnání.