Dnes už je běžnou praxí, že náhradní matka porodí dítě i příbuzným

Umíte si představit, že vám vlastní matka porodí dítě? Je to neuvěřitelné, ale přesně takový případ se stal v Chicagu. Žena se velmi dlouho trápila tím, že nemůže počít vlastní dítě, a její matka přišla s nápadem, že ji ho odnosí. Ve svých 51 letech tak znovu prožila všechno, co se těhotenství a porodu týče. Nebylo to pro ni lehké, ale obětavost v rámci rodiny nezná mezí. Julie se musela udržovat v kondici, a to nejen kvůli hladkému průběhu těhotenství.

https://www.oprahdaily.com/

Porodila vlastní vnouče

Dcera Julie Loving se dlouhé roky snažila přijít na to, proč jim s manželem nejde počít dítě. Nakonec se rozhodli pro řešení, které mnohé překvapilo. Novopečená maminka Breanna ale ví, jak vypadá láska, co přijde s narozeným miminkem. Jen díky své mamince se ale může z malého uzlíčku těšit. Bez ní by totiž miminko nikdy neměla. Holčička se jmenuje Briar Juliette a její příběh zasáhne i vás.

Breanna vypráví o tom, jak vlastně ke všemu došlo. Oceňuje, že se její matka vzdala všeho pohodlí a obětovala se pro ni. Není to pouze těhotenství, ale také porod je velmi náročnou částí celého procesu, a pro padesátiletou ženu to musel být velmi zvláštní pocit. Navíc porodila vlastní vnouče! To opravdu nemůže říct každá maminka nebo babička. Breanna byla velmi dojatá a také nadšená, že se konečně dočká miminka.

https://www.oprahdaily.com/

Neplodnost je čím dál častější problém

Jejich příběh můžete sledovat na sociálních sítích. Breanna uvedla, že když drží svou dceru v náručí, je to nepopsatelný pocit. Je ráda za své rozhodnutí, i když se samozřejmě našli kritici, kteří s tímto krokem nesouhlasili. Touha po miminku ale byla silnější, a kdo to nezažil, ten to nepochopí. A jak to vlastně celé začalo? Jejich cesta k rodičovství byla opravdu dlouhá. Když Breanně umíral dědeček, rozhodla se, že chce mít dítě. Chtěli to stihnout ještě před samotnou smrtí, ale pokusy o otěhotnění byly marné. Nikdo nečekal, že to půjde tak těžko.

Breanna byla velmi zklamaná z toho, že otěhotnět nemůže. I když o tom často mluvila s rodinou, neulevilo se jí. Proto nakonec s manželem navštívili odborníky, kteří jim doporučili kliniku na léčbu neplodnosti. Dnes se s tímto problémem setkáváme čím dál častěji. Breanna měla za sebou dva potraty a už se vzdala naděje, že bude mít vlastního potomka. Bohužel se u ní vyvinul Ashermanův syndrom.

https://www.oprahdaily.com/

Náklady na početí byly obrovské, ale Breanna to nechtěla vzdávat. Nakonec si řekla, že se matkou skutečně stane a chtěla tomu podřídit všechno. Právě její matka přišla na způsob, jak nejen ušetřit náklady na otěhotnění. Jejich dítě jim sama odnosí. Když se s tímto nápadem ale svěřila dceři, nebyla z toho nadšená. Nakonec ji ale přemluvila a tento příběh dostal reálnou podobu.

Série vyšetření napověděla, že proces může začít

Nebylo to jednoduché, ale nakonec po sérii psychologických a lékařských vyšetření mohl celý proces začít. Breanna byla nadšená, že se konečně stane matkou, a její matka zase byla v dobré fyzické kondici, a protože věděla, co ji čeká, měla najednou ještě více energie a těšila se na novou zkušenost. Věděla také, že je to velká zodpovědnost. Bohužel, jejich okolí nemělo k takovému kroku vůbec pochopení. Rodina ale poznala, kdo skutečně stojí za jejich pozornost.

https://www.oprahdaily.com/

Loving se během těhotenství cítila dobře, všechno probíhalo v pořádku a ona byla nadšená, že zase může být těhotná. Jestliže chcete vidět, jak jejich cesta pokračuje, můžete celou rodinu sledovat na internetu. Takových případů možná díky tomuto bude přibývat. Rodiče budou šťastně vychovávat své potomky a jejich babičky budou mít dobrý pocit z toho, že mohli svým dětem pomoci v těchto důležitých oblastech. Většinou jsou komentáře na toto téma pozitivní, zvlášť pokud se podíváte na snímky celé rodiny.

Zdroj: oprahdaily.com