Dodávka? Žena bydlí a cestuje v luxusním obytňáku vlastní výroby!

Žena seniorského věku, která raději prodá dům a nastěhuje se do dodávky? Existuje. Jmenuje se Clare a v současnosti je jí 67 let. Život kompletně změnila před třemi lety, když prodala svou velkou nemovitost a rozhodla se splatit hypotéku. Co dál? Bydlet v dodávce. Splnila si svůj životní sen a stala se, jak sama ráda o sobě říká ne nomádem, ale rovnou „cikánkou“. Jak se žije samotné ženě v takovém věku v obytňáku? Parádně!

https://www.onlinenytt.com/

Malá velká dodávka

Měla velký dům se čtyřmi ložnicemi. Stál jmění, každý měsíc musela myslet na splátku, kterou je potřeba zaplatit, což je v umělecké branži dost „kumšt“. Jednoho dne se proto rozhodla dům prodat, nechtěla dál platit a udržovat dům, ve kterém se necítí dobře. Hypotéku zaplatila a zbylé peníze investovala do nákupu dodávky. Auto Fiat Ducato Maxi stálo 26 000 dolarů, přičemž mělo najeto na 160 000 kilometrů. Namísto komerční přestavby vytvořila z dodávky svůj domov.

https://www.onlinenytt.com/

Vše, co potřebuje

Krok za krokem postupovala při přestavbě, aby docílila svého záměru. A podařilo se, dnes může bydlet v dodávce v komfortu, který potřebuje, současně má naprostou svobodu. Může spát pod hvězdami na mořském pobřeží nebo v horách. V obytném voze má kuchyňku včetně plynového sporáku, chladničku, sprchovou vestavbu s WC, spací kout s jednolůžkem, a dokonce pracovní místo s počítačem.

Maximální svoboda

Clare si vůz sama navrhla, proto je výsledkem zcela nadšená. A nejen ona, protože její přestavbu oceňují mnozí sledující na sociálních sítích, navíc má to, co ostatním chybí. Má totiž naprostou svobodu volby. Může spát, kde chce nebo vyrazit do míst, která touží poznat. Každý den zažívá dobrodružství, proto doporučuje tento životní styl všem, kteří chtějí žít jinak. „Není třeba se bát změn, je to naprosto báječné!“ říká Clare a plánuje další cesty, při kterých chce poznávat svět.

Zdroj: onlinenytt.com