Důstojnice zastaví na silnici a má ten nejroztomilejší rozhovor v životě

Slunečný den ve službě nemusí být vždy příjemný. Naštěstí pro důstojnici z policejního oddělení okresu Boulder byl jeden den velmi veselý. Jela po polní cestě, když uviděla rozkošnou sovu. Uprostřed silnice stálo malé zvíře, které vypadalo velmi zmateně. Navíc bylo tak roztomilé, že důstojnice musela zastavit, vystoupit z vozu a jít se na sovičku podívat.

https://animalchannel.co/

Roztomilé překvapení

Když se důstojnice blížila k malému stvoření, neměla na začátku jasno, o co se jedná. Potom zjistila, že jde o nejroztomilejší a nejmenší sovu, jakou kdy viděla. Konkrétně se jednalo o mládě sovy, která se jmenuje sýc americký (Northern saw-whet owl). Sova vypadala velmi ztraceně a zmateně. Bylo vidět, že si neuvědomuje, jak se ocitla na silnici.

Důstojnice zastavila vůz a chtěla se ujistit, že se sova dostane bezpečně ze silnice. Rozhodla se k ní proto přistoupit. Aby zvíře uklidnila, začala na ní mluvit. „Ahoj,“ řekla zástupkyně. „Co se děje?“ Sova je viditelně překvapená, že na ní mluví nějaký člověk. Možná za svůj život člověka ani neviděla a rozhodně na ní žádný nemluvil. Její reakce dojala celý internet.

https://animalchannel.co/

Virální video malé sovy

Malá soby vypadala překvapeně. Najednou začala kroutit hlavou tím nejroztomilejším způsobem. Důstojnice se neubránila smíchu. Znovu sovu pozdravila a sova na ní vytřeštila oči. Potom se rozhodla ji natočit na video, protože něco takového se nevidí každý den. Toto video na internetu zaznamenalo obrovský úspěch a hned se stalo virálním.

https://animalchannel.co/

Naštěstí důstojnice s partnerem počkali, než se sova dostala do bezpečí mimo silnici. Poté v pořádku odletěla. Sovy jsou hlavně noční zvířata. Z tohoto důvodu byla možná sova zmatená, protože na ní bylo příliš mnoho světla. Na sociálních sítích se pod videem začalo objevovat mnoho vtipných komentářů a toto video je velmi vtipné a rozkošné zároveň. Není proto překvapením, že se malá sova stala velkým hitem.

Zdroj: animalchannel.co