Fotka se snoubencem a bývalým přítelem se stala virální!

Každá rodina je jiná. Dnes nejsou smíšené rodiny žádnou výjimkou. Tvoří ji současní i bývalí partneři, kteří společně mají děti. Smíšená rodina 20leté Madison Helleyové uchvátila sociální sítě. Fotografie snoubence a bývalého přítele se synem a novorozeným synem dojala celý internet. A není se čemu divit, protože takové vztahy se ve smíšených rodinách příliš často nevidí.

https://mypositiveoutlooks.com/

Nádherná fotografie

Madison vyfotila čtyři muže, kteří jsou v jejím životě velmi důležití. Na fotce je vidět její bývalý přítel Tyler Mcilveen, jak drží za ruku jejich 3letého syna Cadea. Vedle nich jde její současný snoubenec Cody Pietz, který drží autosedačku s jejich novorozeným synem Waylonem. Tato rodinná fotografie zaujala tisíce lidí z celého světa a nezůstala bez velké reakce.

https://mypositiveoutlooks.com/

Vztahy nejsou vždy jednoduché

Po těžkém rozchodu Madison netušila, že bude někdy v pravidelném kontaktu se svým bývalým přítelem. Když byly jejich synovi 2 roky, pár se rozešel. „Vždy to byl opravdu dobrý otec, ale myslím, že emocionálně jsme byli na různých místech,“ řekla Madison k jejich rozchodu. Dobrými rodiči byli pro svého syna i po rozchodu.

Ve skutečnosti to byla Tylerova současná přítelkyně Karin Gray, kdo ho hodně podporoval a povzbuzoval k vybudování dobrých vztahů s jeho synem i bývalou přítelkyní. „Ona byla důvodem, proč všichni dopadli tak, jak dopadli. Pomohla nám všem být zdvořilí. Pomohla mi, abych mohla znovu mluvit s Tylerem poté, co jsme se rozešli.“

https://mypositiveoutlooks.com/

Šťastná rodina

Cody přinesl do jejich vztahů a rodičovství další lásku. A díky němu má rodina také dalšího syna. Fotografie, kterou Madison zveřejnila, zachycuje lásku Tylera a Codyho k jejich synům. Od doby, kdy se příspěvek stal virálním, se mnoho lidí podělilo o vlastní příběhy smíšených rodin a jejich způsobech, jak tyto situace zvládají i v netradiční rodině. A všem to ukázalo, že dobré vztahy mohou být v každé rodině. Nejdůležitější je vždy vztah dětí a to, aby pro ně byli rodiče příkladem!

Zdroj: mypositiveoutlooks.com