Holub každý den létal za mužem do nemocnice. Proč?

Netradiční příběh o starém muži se objevil na internetu. Starý muž se dostal do nemocnice a navštěvoval ho tam velmi zvláštní host. Na neobvyklého návštěvníka upozornila zdravotní sestra Anastasia. Holub přilétal každý den. Nejen, že seděl u okna, ale také klepal zobákem na sklo a snažil se na sebe upoutat pozornost. Potom se stalo něco neuvěřitelného.

Holub se objevoval každý den

Jednoho dne se zdravotní sestra rozhodla, že otevře okno. Pták vletěl na oddělení a začal chodit poblíž postele, kde spal starší muž. Právě při této příležitosti se Anastasii podařilo natočit video, které se nakonec stalo virálním. Zdravotní sestře se zdálo, že pták muže přišel navštívit. Netušila, jak je to možné, ale z jeho chování to jasně vyplývalo.

Stejná situace se opakovala několik dní po sobě. Holub strávil pár minut na okapu. Potom se dostal do nemocničního pokoje. Vždy, když bylo otevřené okno, pták se procházel uvnitř pokoje. Vždy se držel kolem postele jednoho muže. Při jedné návštěvě holuba se muž probudil. Anastasia si všimla, že i starší muž holuba poznává. Nesnažil se ho odehnat a nebál se ho.

https://sketis.lt/

Za netradiční návštěvou se skrývá smutný příběh

Zdravotní sestru zajímalo, proč za ním holub létá a navštěvuje ho. Navíc si všimla, že za mužem nikdo jiný nechodí. Proto se ho zeptala, odkud se s holubem zná a proč za ním pták každý den přichází. Jeho odpověď byla velmi smutná a dojemná zároveň. Anastasia byla velmi dojatá a měla hodně práce, aby se nerozplakala.

Ukázalo se, že muž má již dospělé děti, které na něj nemají čas. Mají vlastní rodiny a otce navštěvují velmi zřídka. Nevidí je téměř nikdy. Muž nechtěl být tolik osamělý, a proto si na zahradě postavil kurník a po dlouhou dobu krmil holuby. Přilétali každý den, protože si na něj zvykli. A tento holub si k němu vytvořil silné pouto. Proto ho každý den navštěvoval v nemocnici.

Zdroj: sketis.lt