Jak nejlépe využít spínací špendlíky v domácnosti?

Spínací špendlíky jsou jedním z předmětů, které má doma každý člověk. Možná jich pár máte někde zastrčených a jen na ně padá prach. Ve skutečnosti jde o pomůcku, kterou můžete využít při každodenních činnostech. Poradíme vám, jak je můžete využít na mnoho způsobů. Přečtěte si pár tipů na jejich použití a již nikdy své spínací špendlíky nevyhodíte.

Jednoduchá oprava zipů

https://kingdomofmen.com/

Každému z nás se někdy rozbil zip u oděvu nebo tašky. Místo toho, abyste začali panikařit, vezměte do ruky spínací špendlík. Dejte ho do části, kde byl původně zip. Snadno ho budete moci otevřít i zavřít, i když se vám utrhla pacička na zipu.

Již žádné kapesní krádeže

https://kingdomofmen.com/

Při návštěvě velkých měst nebo přeplněných míst můžete spínací špendlík použít jako bezpečnostní pojistku. Zajistěte s ním háček mezi zipem tašky a popruhem látky. Žádný zloděj se k vašim věcem již nedostane. Stejně tak si můžete připevnit peněženku ke kalhotám, abyste ji nikdy neztratili.

Dekorativní věšáky do bytu

https://kingdomofmen.com/

Ze spínacího špendlíku a tavné pistole můžete vyrobit krásnou nástěnnou dekoraci. Stačí, když háček přilepíte na zadní stranu obrazu nebo jiného doplňku a můžete daný kousek pověsit na zeď. Je to velmi jednoduché a špendlík unese až 2 kila, takže se váhy nemusíte obávat.

Pomocník při zapínání náhrdelníku

https://kingdomofmen.com/

Při zapínání řetízku vám spínací špendlík také hodně pomůže. Použijte ho jako sponu a nebudete muset nikdy hledat příliš malé zapínání. Navíc tím náramek nebo náhrdelník zvětšíte a špendlík bude fungovat i jako dekorativní prvek. A na náhrdelníku nebude ani vidět.

Čistič lisu na česnek

https://kingdomofmen.com/

Všichni víme, jak dobrým pomocníkem v kuchyni je lis na česnek. Také se ale velmi těžko čistí. Použijte špičatý konec k vytlačení zbytků česneku. Tím se zbavíte všech kousků česneku, které by tam jinak ztvrdly. A lis bude během chvilky dokonale čistý a připravený na další použití.

Zdroj: kingdomofmen.com