Jak správně pít vodu pro pevné zdraví?

Každý ví, že během dne musí vypít dostatečné množství vody. Náš organismus bez ní nedokáže správně fungovat. Ukázalo se, že teploty vody ovlivňuje její vlastnosti. Tuto informaci znali již tibetští mniši a využívají toho ke svému prospěchu po mnoho let. Zjistěte, jaké výhody má ráno teplá voda a proč byste ji neměli pít úplně studenou.

https://sketis.lt/

Jaká teplota vody je ideální?

Podle východních lékařů je horká voda receptem na mládí. Teplota vody by měla být kolem 40-45 stupňů. Jedná se o střed mezi varem a teplem. Nápoje s ledem jsou podle odborníků pro tělo nejškodlivější tekutinou, kterou můžete svému organismu nabídnout. Z tohoto důvodu může být i sklenice vody škodlivá pro vaše zdraví. Záleží jen na tom, jak vodu pijete.

Horká voda podle některých prodlužuje život o 10 let. Umožňuje buňkám, aby se neustále regenerovaly, a zpomaluje proces stárnutí těla. Voda také odstraňuje pálení žáhy a ničí škodlivou mikroflóru, která se v těle vytváří během noci. V mnoha čínských rodinách se děti učí, jak pít správně vodu. Některé restaurace u nich dokonce podávají ohřátou vodu, zatímco klienti čekají na své jídlo.

https://sketis.lt/

Pijte vodu správně a budete se cítit mnohem lépe

Teplota vody je při pití nesmírně důležitá. Existuje několik pravidel, kterých byste se měli držet, jestli chcete z pití vody dostat maximální účinek. V první řadě by voda měla mít 40-45 stupňů. Měla by se pít ráno na lačný žaludek, aby celý proces v těle nastartovala správně. Teplou vodu pijte pomalu, po malých doušcích.

Snídani si můžete dát asi 20 minut po vypití sklenice teplé vody. Měli byste chvíli počkat, jinak váš žaludek bude příliš těžký a nebude vám po snídani dobře. Začněte s touto metodou již zítra ráno a zažijete léčivé vlastnosti tohoto úžasného léku. Možná se jedná jen o obyčejnou vodu, ale ve vašem těle se odehraje obrovská změna, kterou pocítíte na vlastní kůži již velmi brzy.

Zdroj: sketis.lt