Jak vypadá život mladé manželky 65letého muže?

Věk je jen číslo a láska si podle něj nevybírá. Existuje mnoho lidí, kteří se do sebe zamilovali i přes velký věkový rozdíl. Pro mnoho lidí je to nepochopitelné, ale tyto páry mohou být stejně šťastné jako páry bez věkového rozdílu. Jeden pár se rozhodl, že bude sdílet své běžné dny na sociálních sítích. Manželce je 22 let a jejímu muži je 65 let. I přes obrovský věkový rozdíl mají velmi šťastné manželství, a nebojí se sdílet svůj život s ostatními na sociálních sítích.

Věkový rozdíl na sociálních sítích

Vztahy s velkým věkovým rozdílem vždy přitahují pozornost. Ani v dnešní době nejsou přijímány s klidem od širokého okolí. Mnoho lidí nedokáže pochopit, jak spolu mohou žít dva lidé z různých generací a sdílet společný život. Každý z nich přitom musí mít jiné hodnoty, zkušenosti a životní očekávání. Lidé navíc ihned předpokládají, že si žena vzala svého muže jen kvůli financím.

Na TikTok se pravidelně objevují příspěvky na účtu „shadieshafik“. Jde o 22letou ženu, která má 65letého manžela. Tento manželský pár zaujal mnoho uživatelů této sociální sítě. Mnoho lidí je kritizuje, ale našli se i fanoušci, kteří je podporují. Mnoho lidí se ptá, jestli za jejich manželstvím stojí skutečná láska nebo jen láska k luxusu a plnému bankovnímu účtu.

Láska v oku veřejnosti

Lidé tento manželský pár hodně kritizuje, ale na sociálních sítích mají přes 100 tisíc sledujících. Krátká videa ukazují jejich běžný život a lásku, kterou k sobě chovají. Ukazují tam ale také luxusní životní styl, který si každý den společně užívají. Právě zde přichází otázka ohledně jejich manželství, protože manžel má velké množství peněz, což mohlo být důvodem k sňatku.

Komunita jim drží palce

Kromě kritiků má tento pár také hodně příznivců. Lidé jejich volbu podporují a drží jim palce. „Navzdory všemu je vaše láska vidět v každém videu. Dávejte na sebe pozor!“ píše jeden ze sledujících. „Ať je vaše láska protiváhou všem negativním komentářům!“ píše další z fanoušků. Ať je pravda jakákoli, manželé jsou spolu šťastní a z negativních komentářů si nic nedělají.

Zdroj: webniusy.com