Jaké triky od své tchyně možná využijete v domácnosti?

Možná o nich víte, většina lidí ale netuší, že v domácnosti mohou použít jednoduché triky, které jim dost usnadní život. Některé triky jsou více než známé, o některých jste nevěděli. Tchyně ale někdy dokážou dobře poradit a tak není divu, že se takové zkušenosti předávají z generace na generaci. Nechte si tentokrát poradit!

I když s tchyní nemáte dobré vztah, umí dobře poradit

V domácnosti se vyzná každá žena. Proto není nutné mít tchyni za zlé, že vám chce pomoci jednoduchými triky. S tchyní většinou bojují muži, a právě ti mohou své ženy připravit na domácnost, který bude nejen skvěle čistá, ale také mohu muži být o něco chytřejší, právě co se domácnosti týče. Někdy stačí jediná rada a s tchyní se vám může vztah o něco zlepšit.

Jestli si na své tchyni něčeho vážíte, rozhodně byste o tom neměli mlčet. Proto tchyni potěší, že dokáže pomoci a díky tomu se vám vztahy vylepší. Pro každodenní život totiž umí najít spoustu triků, které mohou usnadnit živo. Proto se jeden muž pochlubil právě svou tchyní, díky které přišel na to, že práci v domácnosti si může ulehčit několika jednoduchými metodami. Jaké to jsou? Možná budete překvapeni, jak je to snadné.

Pomoc v domácnosti od mužů ocení manželky

Jestli slýcháte často, že by žena potřebovala v domácnosti pomoci, možná ji můžete poradit. Jako muž budete hrdinou dne a žena bude velmi potěšena. Co se můžete od své tchyně naučit? Můžete si pomoci například vysavačem. Jestli hledáte drobné předměty na podlaze nebo koberci, není nic jednoduššího, než si na hubici navléknout ponožku nebo punčochu a vysát podlahu. Snadno najdete šroubek, sponku nebo náušnice, aniž byste předměty museli hledat v samotném pytlíku od vysavače.

Jestli doma pěstujete květiny, poradíme vám, jak docílit toho, aby vydržela delší dobu v truhlíku. Vezměte obyčejnou lahev, naplníte ji vodou a uzavřete víkem. Do lahve ale musíte udělat otvory, následně ji vložte dnem vzhůru do země. Zajistíte tím automatické zavlažování na celý víkend. Můžete tak klidně odjet na dovolenou, aniž by rostliny uhynuly.

K čemu můžete použít uzávěr od lahve slunečnicového oleje?

Pomoci si můžete také tím, že budete ohřívat v mikrovlnné troubě ohřívat i dva talíře najednou. Jestli se vracíte s manželkou ve stejnou dobu z práce, budete si chtít dát večeři současně. To bohužel není možné v případě, že si ohříváte jídlo v troubě. Jestli si chcete ušetřit nejen čas, ale také peníze, můžete ohřívat dva talíře najednou. Jeden talíř dejte klasicky do mikrovlnky a ten druhý položte na skleněnou nádobu a tu dejte na první talíř.

Dalším zajímavým trikem je použití kroužku od slunečnicového oleje. Ten patří mezi suroviny, které jsou velmi často používány. Ve skutečnosti ale do pánve dáváme mnohem více oleje, než je nutné. Je to dané právě kroužkem, který lahev oleje obsahuje.

Většinou kroužek odtrhneme a vyhodíme. Jestli ho ale utrhnete, měli byste si ho ponechat. Otočte ho a dejte do otvoru – tím získáte pouze malou mezeru, a oleje tak nebudete spotřebovávat tolik.

Zdroj: xitrosti.com