Jaký je to pocit ochutnat poprvé zmrzlinu? Tohle nemluvně to ví naprosto přesně!

Vařená mrkev, brambory, dýně, pastinák, kuřecí maso, méně sladké ovoce, a tak by se dalo pokračovat s chutěmi, které by nemluvně mělo od svého čtvrtého měsíce postupně zkoušet. Celý proces by měl vést k tomu, že se dítě naučí správně jíst. To, že některé kombinace nechutnají vůbec dobře nebo jsou dokonce odporné? Možná právě proto holčička z videa, které se stalo virálním, vůbec nečekala, že nová chuť, kterou jí rodiče nabízí, bude opravdu nebesky lahodná a sladká. Ochutnání první zmrzliny je tak opravdový zážitek!

https://madlyodd.com/

První ochutnání nejlepší zmrzliny

Milovníci zmrzliny jistě vědí, návštěva amerického řetězce zmrzlinářství Baskin-Robbins je zážitek pro každého, protože nabízí neskutečné množství chutí, kterým nejde odolat. Zřejmě proto také rodiče malé holčičky vybrali právě tento zmrzlinový obchod, aby jejich děťátko ozkoušelo poprvé sladkou ledovou pochoutku. To, že dítko vůbec netušilo, že něco tak dobrého dostane, je očividné.

https://madlyodd.com/

Oči z důlků a touha dostat víc

Zmrzlinu milují děti i dospělí, ale představte si, že byste nikdy nevyzkoušeli tuhle dobrotu a mohli byste jen jednou olíznout vršek kopečku. Nepředstavitelné, že? A právě to se stalo nemluvněti, jehož rodiče mu nabídli před obchodem zmrzlinový kornout k ochutnání. Dívenka netuší, co ji čeká, proto ochutnává nejistě a lehce bez zájmu nabídnuté jídlo. Když však zjistí, že se jedná o takovou dobrotu, vyvalí oči z důlků, napřáhne ruce a ponoří je do zmrzliny.

https://madlyodd.com/

Zkoušení nových chutí

Podle odborníků je důležité od určitého věku dítěte mu nabízet určité chutě o různých konzistencích, aby si zvykalo na novinky. Některé potraviny musí vyzkoušet alespoň dvanáctkrát, aby si na ně zvyklo.

https://madlyodd.com/

To však rozhodně není případ tohoto nemluvněte a zmrzliny. Vzájemná láska vznikla hned napoprvé, protože rodiče nedokázali dítě od zmrzlinového kornoutu odtrhnout, natož mu jej vzít. Ruce ve zmrzlině a další a další sousta následují. Není divu, že se video stalo virálním!

 Zdroj: madlyodd.com