Jedině velmi pozorné oči uvidí číslo 1200 za 15 vteřin!

Optické iluze jsou velmi zábavným způsobem, jak otestovat a cvičit svůj mozek. Dnes máte náročný úkol. Musíte na obrázku najít číslo 1200. Na první pohled to může vypadat jako snadný úkol, ale není to pravda. Na obrázku je totiž mnoho dalších čísel, které vám budou úkol hodně komplikovat. Ne každý se dostane k úspěšnému výsledku. Naštěstí vám poradíme, kde číslo najít. Nejdřív se o to pokuste sami a nakonec si můžete nechat pomoc.

Proč luštit optické iluze?

Optické iluze vypadají jako velmi nevinná zábava. Ve skutečnosti jsou pro vaše zdraví prospěšné, protože si s nimi trénujete mozek. Navíc si užijete hodně zábavy. Do ruky můžete vzít také stopky, abyste viděli, jak rychle se vám podařilo hádanku rozluštit. Společně se skládáním puzzle je doporučují také odborníci. Pomohou vám se soustředěním v práci, váš mozek bude pracovat rychleji a ve stáří snížíte riziko nástupu demence.

Skryté číslo 1200

Na obrázku, který je přeplněný čísly, se čtyři čísla hledají velmi těžko. Nezoufejte. Čísla tam doopravdy jsou. Když je najdete do 15 vteřin, můžete si gratulovat. Patříte mezi malou skupinu lidí, kteří mají velmi bystré oko. Některé optické klamy jsou poměrně jednoduché a vyřeší je téměř všichni. Tato hádanka mezi ně nepatří. Na tohle musíte mít talent a pár vteřin svého času. Jestli se vám to podaří, jste vážně dobří a můžete si gratulovat.

fresherslive.com

Našli jste skryté číslo?

Hledat čtyři čísla mezi mnoha dalšími je oříšek. Hlavní je, abyste nehledali pouze vertikální nebo horizontální čísla. Musíte se soustředit na hledání ve všech směrech. Jinak číslo 1200 nenajdete. Nachází se ve střední části obrázku. Kde přesně, najdete na obrázku níže. Podařilo se vám číslo najít? Máte extra dobré pozorovací schopnosti. Jestli ne, můžete si nechat poradit. Potom již uvidíte, kde se číslo nachází, a můžete přejít na další optický klam.

Zdroj: fresherslive.com