Jedinečná parodie na píseň Dolly Parton zbořila internet!

Patříte mezi fanoušky Dolly Parton? Ať jím jste nebo ne, zaručeně jste již někdy slyšeli její slavnou píseň „Jolene“. Tato píseň se dostala do rádií v roce 1974, ale i dnes zůstává jednou z nejpopulárnějších skladeb od této country zpěvačky. Jakmile ji uslyšíte hrát, je nemožné si text nezazpívat společně s drobnou, blond zpěvačkou.

https://mypositiveoutlooks.com/

Příběh slavné písně

Dolly napsala tuto píseň pro svého manžela, který v místní bance flirtoval se zrzavou úřednicí. Proto napsala text: „Prosím, neberte mi mého muže.“ Píseň potom dostala svůj název podle fanynky, která vyskočila za Dolly na pódium a chtěla podpis. Ta fanynka se totiž jmenovala Jolene. Garnetta Rickett, mistryně parodií a velká fanynka Dolly Parton, se rozhodla nazpívat vlastní verzi této legendární písně. Nový text vznikl během pandemie, kdy musela být Garnetta doma se svým manželem.

Hymna pro všechny ženy během pandemie

Garnetta změnila text písně tak, aby odrážel každodenní zážitky mnoha žen během karantény, které musí být doma se svými muži. Odvedla přitom tak dobrou práci, že se její parodie okamžitě stala na internetu hitem číslo jedna. Dokonce se objevila v ranní talk sho Bob & Sheri. Moderátorka řekla, že při prvním sledování videa se doma válela po podlaze a smála se. A není se čemu divit, protože text písně je neuvěřitelně vtipný a vzhled Garetty podtrhuje význam novéh verze této písně.

https://mypositiveoutlooks.com/

Proč se pustila zrovna do legendární písně?

Při rozhovoru se ženy zeptaly, proč si zvolila právě píseň od Dolly Parton. „No, měla jsem v té době spoustu přátel, kteří si stěžovali, že jejich manželé nebo přátelé jsou k nevydržení,“ odpověděla umělkyně. Navíc pochází z hudební rodiny, takže to pro ni nebylo těžké. A jako fanynka Dolly Parton si chtěla zazpívat tuto píseň s vlastním textem. „Jolene“ je jednou z jejích nejoblíbenějších písní, takže volba pro píseň byla velmi jednoduchá. A zbytek je historie.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com