Jedinečné tele s usměvavou tváří na těle rozesmálo celý internet

Meghan a Barry Costerovi chovají na své farmě v Ripplebrooku ve West Gippslandu ročně asi 700 telat. Krávy mají samozřejmě na maso, ale jedno z nich je tak jedinečné, že u nich zůstane jako sekačka na trávu a mazlíček. Černobílé tele si okamžitě získalo jejich srdce a má jistotu, že neskončí na talíři. Má na sobě totiž jedinečné znamení, které mu nic nikdo nevezme.

Jedinečné tele

Happy je dokonalé jméno pro toto nádherné tele. Narodilo se totiž se skvrnami, které vypadají jako usmívající se obličej. „Viděli jsme nějaké sedmičky nebo srdíčka na hlavě a pár podivných znaků, ale nikdy předtím jsme neviděli nic, co by připomínalo smajlíka,“ řekla Meghan. Na první pohled nebylo na teleti nic zvláštního. Jakmile ho Barry po porodu zvedl a otočil, nemohl uvěřit svým očím.

https://www.abc.net.au/

Okamžitě tele vyfotil a fotku poslal své manželce. „Nemohla jsem tomu uvěřit. Ve skutečnosti jsem si to nejprve přiblížila, abych se ujistila, že žádný z nich pracovníků nepřidal nějaké další skvrny nebo tak něco,“ řekla Meghan. Toto šťastné tele se ale narodila přesně takto. Skvrny na jeho těle ihned vykouzlili úsměvy na tvářích nejen majitelů, ale také veškerého personálu farmy.

Happy zůstane na farmě navěky

Toto jedinečné značení zachránilo Happy život. Stejně jako ostatní telata by šel po nějaké době na porážku. Díky svému znamení si ho ale majitelé nechají na farmě na věky. Telata jako Happy jdou mezi plemenné býky nebo se využijí pro maso. Happy si ale našel jiné místo. Připojí se sice k býkům, ale zároveň bude tak trochu mazlíčkem.

https://www.abc.net.au/

„Několik našich pracovníků by ho rádo mělo jako domácího mazlíčka a také sekačku na trávu na svých dvorcích. Chvíli tu s námi bude.“ Příběh tohoto malého telete je velmi šťastný, protože se díky pár skvrnám stalo miláčkem celé farmy. Něco takového se zaručeně nestává každý den, ale krávy jsou fascinující zvířata, která si zaslouží zůstat někdy i netradičními mazlíčky.

Zdroj: abc.net.au