Jednoduchá metoda, který dokonale funguje při točení hlavy

Závratě se v odborném jazyce nazývají vertigo. Jedná se o velmi nepříjemnou situaci, kterou v životě zažil prakticky každý z nás. Je to jako ztrácet půdu pod nohama, cítit nejistotu a závratě najednou. Někdy to může být velmi vážné a nakonec se můžete setkat i s nevolností nebo zvracením. Naštěstí existuje poměrně jednoduchý způsob, jak se závratí můžete zbavit během pár vteřin.

Zbavte se nepříjemného pocitu

Závratě se mohou zhoršit při změně polohy hlavy. Důvodů pro tento stav může být hodně a je těžké ihned odhadnout, kde je problém. Doktorka Carol Fosterová přišla s virálním videem, které již vidělo přes 2,5 milionu lidí a mnoho z nich také jednoduchou metodu proti závrati úspěšně použilo ve vlastním životě. Je trochu netradiční, ale funguje velmi dobře.

Ve videu od této lékařky se můžete podívat, co přesně musíte udělat. Na technice není nic složitého, ale musíte ji provést správně. V opačném případě byste si mohli také ublížit nebo zablokovat krční páteř. Sledujte velmi pozorně, co byste měli udělat. Následujte každý pohyb doktorky a velmi rychle se vám přestane točit hlava.

Úžasná metoda proti závratím

Sedněte si na zem na paty. Narovnejte záda a potom zakloňte hlavu dozadu. Následně se předkloňte tak, aby se vaše hlava a dlaně dotýkaly podlahy. Zůstaňte v této poloze po dobu 1-2 minut. Potom (stále v této poloze) otočte hlavu doleva a zastavte se. To je vše, co musíte udělat pro čistou hlavu. Možná to vypadá trochu podivně a příliš jednoduše, ale velmi dobře to funguje.

„Nemohla jsem pořádně řídit ani chodit, svět se pořád točil kolem mě. Pak jsem našla tuto metodu a řekla jsem si, že to zkusím. Je to neuvěřitelné, ale opravdu to funguje, moje závrať zmizela hned napoprvé,“ řekla Sue Rickers. Krátké video vám přesně ukáže, jak tuto metodu praktikovat ve svém obývacím pokoji nebo dokonce v kanceláři.

Zdroj: twice.hu