Keanu Reeves udělal nádherné gesto pro 80letou fanynku

Všichni se rádi díváme na seriály nebo filmy a máme své oblíbené herce. Málokdo z nás má ovšem příležitost si se svým idolem promluvit se s ním vidět osobně. Keanu Reeves je výjimečný americký herec, který je proslulý svou jedinečnou osobností. Mnoho lidí se s ním setkalo a mají úžasné historky. O jednu z nich se podělila také 80letá žena.

https://mypositiveoutlooks.com/

Stará žena milovala talentovaného herce

Uživatel Redditu sdílel příběh své babičky. Žena tohoto herce velmi miluje, protože se podobá jejímu manželovi, když byl mladý. Bohužel žena ve svých 70 letech prodělala mrtvici a posledních 10 let tráví hlavně doma. Během dlouhých dnů sleduje filmy, protože nemá příliš mnoho návštěv. Skrze obrazovku si proto tvoří nové přátele.

https://mypositiveoutlooks.com/

Jedním z nich je také Keanu Reeves. Žena viděla každý film, který tento herec natočil. Takových fanoušků rozhodně není příliš mnoho, protože tento herec má velmi plodnou kariéru a neustále produkuje nové filmy. Osud tomu chtěl, že se strýc vnuka setkat s tímto hercem tváří v tvář. Jednoho dne totiž náhodou vyrazili do stejné restaurace.

https://mypositiveoutlooks.com/

Jediný rozhovor jí změnil život

Muž neodolal pokušení a šel za hercem ke stolu. „Obvykle to nedělám, ale jen jsem chtěl, abys věděl, že tě moje 80letá matka miluje a viděla všechny tvoje filmy. Připomínáš jí mého otce,“ řekl muž. Reeves mu okamžitě položil zvláštní otázku. Zeptal se ho, jestli má u sebe mobilní telefon. Když ho syn staré ženy vytáhl, Reeves řekl: „Zavolejte jí, chci s ní mluvit.“

https://mypositiveoutlooks.com/

„Několik minut mluvil s mojí babičkou a úplně jí to změnilo život. Byla tak izolovaná a jeho skutečná laskavost k ní a zájem o ni ukázaly, jaký je to opravdu úžasný muž,“ uzavřel příběh vnuk staré ženy. Herec obětoval jen pár minut, ale udělal obrovskou radost své skutečné fanynce. A podobných věcí tento herec dělá velké množství, protože je to velmi hodný a laskavý člověk.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com