Kočka se rozhodla odstěhovat od majitele, když porodila koťata

Tráva je na druhé straně plotu vždy zelenější. To velmi dobře věděla také kočka, která se rozhodla přenést svá koťata k sousedům. Brandon Payte sledoval, jak se kočka prodrala přes plot a postupně k němu přinesla všechna svá koťata. Kočku již dřív jednou za čas nakrmil, takže velmi dobře věděla, že se zde o její koťata někdo postará. Toto gesto muže dojalo.

Touha po lepším životě

Koťatům byly teprve dva týdny, když se kočka rozhodla, že její děti potřebují lepší domov. Americká společnost pro prevenci krutosti na zvířatech (ASPCA) odhaduje, že ve zvířecích útulcích v celých Spojených státech je 3,2 milionu kořen a 2,1 milionu z jich je každý rok adoptováno do nových rodin. Tato kočka se rozhodla, že si svého člověka vybere sama.

Od chvíle, kdy kočka přinesla své mladé do Payteho domu, se o ně muž stará a dovoluje jim, aby zůstali v jeho domě. Sám přiznal, že kočky přicházejí a odcházejí, jak se jim zlíbí. To je u koček velmi běžné, takže se ničemu nediví. Všechna koťata si velmi rychle zvykla na svého nového majitele a nyní mají mnohem lepší život.

@817dfw

It’s been almost a year since this sweet momma cat brought her 2 week old kittens over the fence to the safety of our backyard. #kittensoftiktok #catsoftiktok #orangekittens #cutekittens #catslove

♬ Unstoppable (I put my armor on, show you how strong I am) – Sia

Kočka si vybrala pro péči o koťata dobrého člověka

„Koťatům byly dva týdny, když je přivezla, a v březnu jim bude jeden rok. Jsou to dvě holčičky a dva kluci, jmenují se Lexie, Honey, Finn a Little Bit. Holčičky zůstávají v domě vždy přes noc a Little Bit z domu vůbec neodchází. Všechny kočky se do domu vždy vrací a dělí se o radost ze života se svým pečovatelem.

Payte se rozhodl, že zveřejní záběry koťat a dojemný příběh o jejich příchodu. Video má přes 1,8 milionu zhlédnutí a více než 290 tisíc lajků. Payte se podělil na internetu o péči, kterou na něj přenesla matka koťat. Je úžasné, že se o ně velmi hezky stará a poskytuje jim bezpečí, jídlo a přístřeší. Touha matky po tom, aby měly její děti lepší život, dojala všechny uživatele sociálních sítí.

Zdroj: newsweek.com