Krásná reakce holčičky na to, že si táta oholí vousy

Hodně tatínků nosí vousy a jejich děti je jinak neznají. Oholení vousů může být pro malé děti obrovským šokem. Menší děti mohou plakat, protože tatínka nepoznají. Holčička jménem Ellie měla tu nejlepší reakci, jakou si může každý otec přát. Jak reagovala na to, že si její táta oholil tvář a ukázal se jí poprvé v jejím životě bez vousů?

https://mypositiveoutlooks.com/

Přání se stalo skutečností

Ellie požádala svého otce Arthura, aby se zbavil vousů. Neustále mu říkala, že se jí to nelíbí a měl by je dát pryč. Rozhodně nečekala, že to její táta doopravdy udělá. Jednoho dne se totiž rozhodl, že své dceři splní přání a po mnoha letech se oholí. Na sociálních sítích se objevilo video, kde Ellie říká otci, aby se zbavil svých vousů. Ona sama na to asi úplně zapomněla.

https://mypositiveoutlooks.com/

Obrovské překvapení

Když byl Arthur v autě s Ellie, sundal si roušku a odhalil svou čerstvě oholenou tvář. Překvapení, které se objevilo ve tváři malé dívky, se nedá slovy popsat. „Hej, proč jsi to sundal?“ zeptala se nevinně. „Říkala jsi, že chceš, abych to sundal,“ odpověděl jí Arthur. Ptala se ho i na mnoho dalších otázek, ale stále se vracela k tomu, proč to její táta udělal.

https://mypositiveoutlooks.com/

A on jí neustále opakoval, že to po něm sama chtěla. Dívce chvíli trvalo, než si na otce s novým obličejem zvykla. Nakonec se ale Ellie smířila s tím, že se Arthur oholil kvůli ní a vypadá úplně jinak. Její rozkošná reakce se stala virální na internetu. Ještě lepší jsou ale slova, které řekla svému otci poté, co se s jeho novým vzhledem smířila.

https://mypositiveoutlooks.com/

Slova plná lásky

„Líbí se mi tvůj obličej,“ řekla malá dívka. „Líbí se mi to. Páni. Miluji tě!“ Ellie skládala svému tatínkovi jeden kompliment za druhým a nakonec mu řekla, že ho miluje. Lidé v komentářích pod videem nešetřili pozitivními slovy. Je jasné, že dokáže skvěle skládat komplimenty, protože s ní její rodiče také mluví velmi láskyplně.

https://mypositiveoutlooks.com/

https://www.instagram.com/reel/CYFuRXVJuN8/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: mypositiveoutlooks.com