Která znamení zvěrokruhu se neumí vyrovnat s koncem vztahu?

Rozchod nikdy není snadná záležitost, ať už jsme byli tím, kdo vztah ukončil, nebo ukončení přišlo ze strany našeho partnera. Někomu se podaří ho rychle překonat a uzavřít další kapitolu v životě, pro jiného je to velmi obtížný úkol, kterým se dlouho trápí. Podle astrologů existuje celkem 5 znamení zvěrokruhu, která mají s překonáním rozchodu velký problém.

Býci se umí zamilovat na celý život

Býci mají navzdory všeobecnému přesvědčení romantickou povahu a pokud se někomu doopravdy oddají, je to pro ně závazek na celý život. To je přesně ten důvod, proč je rozpad vztahu většinou těžce zasáhne. Někdy mohou truchlit dokonce dlouhá léta, a i když v této době potkají někoho nového, nedokáží dát nové lásce šanci.

Raci se bojí být sami, a proto jsou jen málokdy tím, kdo se rozchází. Raději se snaží problémy ve vtahu vyřešit a napravit. Pokud nakonec k rozchodu přece jen dojde, jsou z toho psychicky opravdu zničení a dlouho vztah oplakávají. Podobně jsou na tom Kozorozi, kteří se ze vztahu vždy snaží vytěžit maximum. Pokud něco nejde podle jejich plánu, obviňují se a neustále přemýšlí o minulosti. Dokáží se takovými myšlenkami zaobírat celé měsíce a je pro ně velmi těžké začínat nový vztah.

Štíři se nechtějí odpoutat od minulosti

Štíři patří k vášnivým znamením zvěrokruhu, která se sice nebojí pouštět do hádek, ale přesto jen těžko opouští svého vyvoleného člověka. I po rozchodu se rádi s bývalým partnerem stýkají a těžko se smiřují s tím, že je po všem. Nejlepší způsob, jak se posunout dál, je pro ně přerušit všechny vztahy se svými bývalými milenci, jinak uvíznou na mrtvém bodu celé měsíce a nedají šanci novým příležitostem.

Také Rybám někdy trvá roky, než v sobě vztahovou záležitost uzavřou a přenesou se přes rozchod. Ryby jsou schopné milovat velmi hluboce a upřímně a pro usmíření jsou schopné udělat prakticky cokoliv. Pro Ryby je nejdůležitější uvědomit si, že ne každý jim musí dávat svou lásku a že rozpad vztahu přináší nové možnosti.

Zdroj: tudasfaja.com