Kuchyňský textil pro mé dva kuchaře

Můj muž miluje vaření a já za to miluji jeho. Jeho pokrmy jsou až výsostně dobré a tak mu v jeho kulinářském umu naprosto vůbec nebráním, ba naopak. V kuchyni tak většinou tráví mnohem více času než já a proto jsem se rozhodla, že mu do „jeho“ kuchyně pořídím luxusní dokonale padnoucí zástěru, kterou mu vyjádřím svůj vděk za jeho kulinářský um. Jelikož, ale náš syn po svém tatínkovi zdědil stejný zájem o vaření, musela jsem tyto padnoucí zástěry včetně kuchyňských chňapek pořídit hned ve dvojím vydání. Jelikož jsem ale narazila na opravdu kvalitní kuchyňský textil, nechala jsem se unést i velmi pěknými utěrkami, které již nyní visí na naší lince.

Kuchyňský textil si muž zamiloval

Vždy jsem do své kuchyně kupovala utěrky či chňapky, když bylo takzvaně třeba. Nikdy jsem se ale nepídila po tom, aby byla jedna chňapka jako druhá či abych měla alespoň pět stejných utěrek. Nyní, když jsem ovšem narazila na svůj první kuchyňský textil vůbec, musím uznat, že mít sladěnou kuchyni v tomto slova smyslu, je k nezaplacení. A co víc, můj muž si tento styl rovněž velmi zamiloval a sám tvrdí, že od té doby, co má novou zástěru a kvalitní chňapky, se mu vaří o poznání lépe.

Syn bude nejspíše kuchař

Jak již jsme zmiňovala v úvodu, syn zdědil po svém tatínkovi nejen chuť pobývat v kuchyni a vařit delikatesy, ale také jídlo ochutnávat a být vskutku skvělým gurmánem. Nedávno jsem tak prohlásila, že se stane jistě velmi kvalitním kuchařem. Navíc od té doby, co vyměnil svou dětskou kuchyňskou zástěru za tu „dospěláckou“, kterou má i tatínek, jeho ochota fungovat v gastronomii ještě o stupínek stoupla. Zatím si jeho budoucí povolání spíše jen malujeme ve svých hlavách, ovšem proč by se nemohl stát profesionálním šéfkukařem? Pokud jeho touhu alespoň o trochu více podpořím kuchyňským textilem a chválou na jeho pokrmy, možná se náš sen stane skutečností, kdo ví?