Láska k dětem nezná hranic ani v pokročilém věku!

Ada Keating je maminka, kterou by si mohl přát každý z nás. Je jí sice 98 let, ale stále pečuje a podporuje svého 80letého syna Toma. Přestěhovala se za ním do pečovatelského domu, když cítila, že potřebuje více péče a podpory. Neváhá a stará se o svého syna i přes pokročilý věk obou členů. Adě je téměř 100 let a její syn je také v důchodu, ale stále žijí spolu a užívají si společný čas.

https://news-place.ru/

Nerozlučná dvojice

Tom se nikdy neoženil a celý život žil se svou matkou. Stala se z nich nerozlučná dvojice, která trávila čas hraním různých her nebo sledování telenovely v televizi. Ada říká: „Každou noc říkám Tomovi ‚Dobrou noc‘, a když e probudím, ‚Dobré ráno‘. Nezapomenu mu říct, že jdu na oběd. Když jdu ke kadeřníkovi, hledá mě, aby viděl, až se vrátím. Po návratu mě vítá s nataženýma rukama k objetí. Nikdy nepřestaneš být mámou.“

https://news-place.ru/

V pečovatelském domě jsou znovu spolu

„Cítím se tu velmi dobře a jsem rád, že můžu maminku vídat častěji, protože tady teď žije. Dobře se o mě stará,“ říká Tom. Až do odchodu do důchodu pracovala Ada jako zdravotní sestra a Tom se živil jako umělec a dekoratér. Vnučka Debi a další členové rodiny je nyní navštěvují v pečovatelském domě Page Moss Lane, kde matka se synem společně žijí. Ani po odchodu do důchodu se u nich nic nezměnilo a stále společně s láskou tráví čas.

https://news-place.ru/

Mateřská láska a péče nikdy nekončí

Celá rodina je podporuje a je podle nich dobře, že se neoddělují. Nyní jsou spolu 24 hodin denně a naprosto jim to vyhovuje. Ada se o svého syna stále stará, i když už je sám v důchodu. Je vidět, že mateřská práce, láska a péče nezná věkové hranice. Matky nikdy nepřestanou své děti milovat a podporovat, ať se děje cokoli. Jediné, co je může rozdělit, je smrt. Až se to stane, budou spolu a užití si společně i poslední chvilky v životě. To je to nejkrásnější, co se může stát každé matce.

https://news-place.ru/

Zdroj: news-place.ru