Malý pes pomáhá pečovat o malá trojčata své majitelky

Péče o děti (hlavně malá miminka) rozhodně není jednoduchá. A když máte doma trojčata, máte vždy plné ruce práce. Lauren Barnesová má plný dům dětí a k nim malou fenku mini goldendoodle jménem Sunny. Právě fenka se rozhodla, že musí své majitelce s výchovou a péčí pomoci. Nemůže ji přece nechat, aby byla na tři děti úplně sama. A její láska se stala na internetu virální.

https://animalchannel.co/

Maminka má plné ruce práce

Trojčata jsou na jednu maminku hodně, ale naštěstí nemusí zvládat všechno sama. Má malou pomocnici, která na děti dohlíží ve chvíli, kdy Lauren potřebuje něco udělat. Sunny je tu pro ni na každém kroku a stará se o malé děti tak dobře, jak to jen dokáže. Lauren začala na TikTok dokumentovat svůj život mámy trojčat a majitelky malé Sunny. A jedno z jejích videí se stalo opravdovou senzací. Mnoha lidem připadalo roztomilé a mnoho lidí má stejné zkušenosti.

https://animalchannel.co/

Nádherná péče o malé fenky

Video ukazuje Sunny, která se láskyplně věnuje každému ze tří dětí. Všichni leží ve svých hnízdech a fenka běhá od jednoho k druhému. Vždy přijde, zkontroluje dítě, čichne k němu a potom mu dá pusinku. Takto postupuje také u dalších dětí, dokud nemá jistotu, že jsou všichni v pořádku. Sunny přitom vypadá velmi šťastně, že se může starat o trojčata a pomáhat tím své majitelce. Je vidět, že má skvělý mateřský instinkt a záleží jí na všech členech její domácnosti.

Tato fenka není jediná, která se stará o děti

„Náš pes spí každou noc u nohou mého 6letého syna. Dělá to už od doby, kdy byl syn miminko. Ona ho tak chrání, pravděpodobně proto, že je nejmladší z našich dětí. Něco mi říká, že tento pejsek udělá totéž,“ objevilo se v jednom z komentářů pod videem. Mnoho lidí sdílelo své příběhy svých psů, kteří hlídají a pečují o své lidské sourozence. Jejich láska a péče je tak dojemná a roztomilá, že se nikdo z nás nemůže ubránit úsměvu.

Zdroj: animalchannel.co