Manželé si adoptovali nemocnou holčičku a zachránili jí život

Založit rodinu je velké rozhodnutí. Někdo už od mala touží velké rodině, pro někoho je jedno dítě dost a někdo se rozhodne, že nechce děti vůbec. Problém je, když se pár toužící po dítěti dozví, že početí potomka pro ně není možné. Laura Cobb věděla už od sedmi let, že chce být matkou. Když ale našla toho správného partnera pro život, dozvěděla se, že jsou neplodní.

Do Evelyn se zamilovali na první pohled

Manželé zvažovali všechny možnosti, až se rozhodli pro adopci. K tomu si vybrali malou holčičku jménem Evelyn, které v té době na JIP bojovala o život. Evelyn neměla vůbec lehký start do života. Infekce během porodu vedla k tomu, že dítě čelilo komplikacím, jako je plicní hypertenze a selhání ledvin.

Podle nemocnice nebylo jisté, zda přežije svůj první týden, ani to, jak se jí případně bude dařit poté. Nikdo si nemohl být jistý, zda přežije, nebo zda se správně vyvine. Byla nejnemocnějším novorozencem v nemocnici, a kromě lékařské péče potřebovala rodinu, která by stála po jejím boku a milovala ji takovou, jaká je.

https://www.newsitamea.gr/

Evelyn se začala rychle uzdravovat

Laura a její manžel se rozhodli stát se takovou rodinou. Zatímco byla hospitalizovaná, aby jí nabídli podporu a pohodlí. S Evelyn se potkali na Den matek a okamžitě se do ní zamilovali. Laura tvrdí, že to nebyla náhoda. Od té doby se s Evelyn vídali každý den a starali se o ni. A jejich péče Evelyn viditelně prospívala.

Lékaři měli jasno v tom, že psychologický faktor malé holčičky hraje v jejím uzdravování velkou roli. Laura i její manžel riskovali, že se dívka nikdy neuzdraví, ale vyplatilo se to. Přestože byli adoptivní rodiče Evelyn připraveni na to, že v nemocnici budou pobývat hodně dlouhou dobu, malá bojovnice je příjemně překvapila. Už po měsíci se její stav zlepšil natolik, že byla připravená na opuštění nemocnice. Dnes je z ní rozkošná jednoletá dívka, která svým šťastným rodičům zlepšila život.

Zdroj: newsitamea.gr