Milující manžel dokazuje, že láska hory přenáší

Pro většinu z nás se jedná o samozřejmost, když dáme přednost těhotné ženě či starším lidem. Pustíme se dopředu ve frontě nebo je necháme sednout v hromadné dopravě. Bohužel někteří lidé toto chování naprosto ignorují a záleží jim pouze na nich samých. Veřejná místa jsou přitom nejlepším místem, kde snadno poznáte, kdo má správné vychování a kdo ne. Tím se dostáváme k dnešnímu příběhu z Hegangu v severovýchodní Číně.

Šokující nezájem

Těhotná žena se svým manželem jdou na schůzku. Na chodbě zdánlivě není místo k sezení. Několik lidí ovšem sedí na lavičkách, i když evidentně nejsou těhotní nebo staří. Nastávající matka, která je ve vyšším stupni těhotenství, je nucena stát. To je pro gravidní ženu náročné a únavné. Z fotografií sice není patrné, jestli tam pár čekal minutu nebo 20 minut, ale takto těhotná žena by rozhodně neměla být nucena stát a čekat, zatímco jiní si v klidu a pohodlí sedí.

Na lavičce sedí tři nebo čtyři lidé. Všichni se dívají do svých smartphonů a nikdo z nich se svého místa nevzdá. Podle video záznamu se přitom zdá, že pár čekal na chodbě poměrně dlouho, protože záznam byl zrychlen. Tato scéna je naprosto ostudná. Na lavičce seděli čtyři lidé a nikdo ani nezvedl oči od displeje telefonu. Těhotná žena tam přitom stále a očekávala, než zavolají její jméno.

Manžel udělal něco krásného

Její manžel chvíli čekal, ale poté byl již unaven tím, co vidí. Rozhodl se proto vzít věci do svých rukou. Jeho manželka potřebovala místo k sezení, a proto se o něj postaral. Ukázal manželce, co má v plánu. Poté si klekl na zem a nechal ji sedět na svých zádech. Je velmi smutné, že to muselo zajít tak daleko, i když to vůbec nebylo nutné. Je vidět, že muž svou ženu bezmezně miluje a je ochotný udělat pro její pohodlí cokoli. Je to krásný, ale zároveň velmi smutný příběh ze života.

blob:https://www.facebook.com/9b9e52fc-d838-46fa-a03e-73bf03738a35