Miminko? Postižená žena vzbudila svým těhotenstvím lavinu nesnesitelných komentářů, které nemají obdoby!

Tolik nenávisti a zloby kvůli těhotenství? Alex vůbec netušila, jakou lavinu strhne, když oznámí na sociálních sítích svůj požehnaný stav. Proč právě tato krásná a usměvavá dívka musela snést ohromnou vlnu kritiky?

Alex je odmalička na invalidním vozíku, trpí spinální isomatrofií, a sama potřebuje pomoc ostatních. Dnes už si Alex se svým partnerem Noahem z komentářů nic nedělá, raději chová v náručí svou krásnou dceru Ari. A hlavně, nebojí se dál bojovat proti předsudkům a sdílí momenty ze svého života v online světě dál.

Příběh ze seznamky

Jak se Alex, která se bez pomoci ani nemůže dostat z domu, poznala s Noahem? Jejich příběh začal na online seznamce, ale k pohádce má velmi daleko. Ani jedna z rodin totiž druhého partnera zcela nepřijala. Alexini rodiče se jen těžko smiřovali s tím, že Noah musel třikrát podstoupit protidrogovou terapii, a měli ho za narkomana, který může dívce ublížit.

Z druhé strany Noahova rodina nedokázala překonat, že je Alex upoutána na invalidní vozík s tak závažnou diagnózou, která podle nich neumožňuje žít naplno. Alex s Noahem ale byli naštěstí zcela jiného názoru.

Zášť a hrozby na sociálních sítích

Zatímco obě rodiny mladého páru brzy zjistili, že svoji lásku berou vážně, na sociálních sítích se jim přílišné podpory nedostávalo. Zcela cizí lidé si nedokázali odpustit, aby nenapsali nechutné nebo přímo odsuzující komentáře.

Ještě horší situace nastala, když dívka po pouhých sedmi měsících od seznámení zjistila, že je těhotná a svěřila se s tím na sociálních sítích. Sama Alex byla v šoku a potřebovala se s novou životní výzvou vypořádat, Noah se o ni celodenně svědomitě staral, ale těhotenství?

Jak snést tolik nenávisti?

Alex s Noahem měli samozřejmě obavy, ale také pocit, že je zaplavilo neskutečné štěstí už od prvního snímku na ultrazvuku. Pokusili se vytěsnit veškeré negativní komentáře, ale jak Alex přiznala: „Bylo to velmi těžké, přáli mi, ať potratím nebo že si těhotenství z nějakého důvodu vymýšlím“. Naštěstí vše dopadlo i přes značná rizika dobře.

Dívenka se narodila 6. března 2023 ve 34. týdnu těhotenství a po třech týdnech v nemocnici je už společně s maminkou doma. „Ari Jacqueline Smith, jsi naše požehnání a moc tě miluji z celého srdce,“ postovala Alex ještě před Velikonocemi snímek a emotivní video už z domova.  

Zdroj: twice.hu