Mladého vojáka ponižovali kvůli víře, dokud jim nedokázal, že se mýlí

Život v armádě rozhodně není jednoduchý. Většina lidí se dočká neuvěřitelné sounáležitosti a podpory ve své jednotce, ale bohužel to není případ pro každého. Jakmile se jedinec liší od skupiny, může se setkat s ponižováním a šikanou kvůli nejrůznějším věcem. Jednoho mladého muže takto ponižovali kvůli tomu, že věří v Boha.

Víra je náročným tématem pro mnoho lidí

Křesťané se dnes hodně setkávají s předsudky a odsouzením. Mnoho z nich si proto svou víru nechává pro sebe. Tento voják se rozhodl otevřeně přiznat, že věří v Boha. Není na tom nic špatného a každý z nás v něco věří. Bohužel vojáci v jeho okolí to nevzali dobře a rozhodli se, že si z něj kvůli tomu budou dělat legraci. Jednoho dne se jim to ale nevyplatilo a mladý voják jim dokázal, že je jeho víra skutečně pevná.

https://pukuotukas.com/

Velká lekce pro celou četu

Kapitán ho chtěl jednou hodně ponížit. Zavolal proto vojáka a nařídil mu, aby přeparkoval džíp. Mladík odpověděl: „Neumím řídit!“ Kapitán mu řekl, aby požádal svého Boha o pomoc a ukázal jim, že skutečně existuje. Mladík vzal klíč, nastoupil do auta a začal se modlit. Džíp potom nastartoval a přejel s ním přesně tak, jak si to kapitán přál. Jakmile vystoupil z auta, viděl všechny vojáky plakat.

Pro Boha je možná úplně všechno

Všichni vojáci se mu omlouvali a řekli, že budou věřit v jeho Boha. Mladý voják netušil, co se děje. Kapitán s pláčem otevřel kapotu auta a ukázal mu, že v autě není motor! Mladík mu na to řekl: „Vidíš, tohle je Bůh, kterému sloužím. U Boha není nic nemožné. Bůh dává život tomu, co neexistuje. Možná si myslíte, že je něco nemožné, ale pro Boha je možné všechno.“

Můžeme se jen dohadovat, co se přesně stalo. Jak je možné, že auto bez motoru dokázalo jet? Možná skutečně zasáhla boží ruka a umožnila vojákovi, aby dokázal svou víru. Ať se stalo cokoli, dokázalo to změnit názor všech mužů, kteří tento zázrak viděli.