Muž pozval dívku na rande a předstíral, že je chudý

Muž předstíral, že je chudý, a pozval dívku na rande. Nepatří mezi žádné boháče, ale také není vyložené bez peněz. Jen chtěl vidět reakci poté, co dívce sdělí, že nemá mnoho peněz, ale touží po ženě, která bude stát po jeho boku. Založil si tak profil na seznamce.

Muž se rozhodl pozvat ženu na rande

Muž na internetu poznal sympatickou Victorii. Byla krásná, zajímavě mluvila i psala a bylo vidět, že si s mužem rozumí. Ten se nakonec rozhodl, že ji pozve na rande, ale bohužel neměl peníze, takže ji nabídnul, že se sejdou v metru. Victoria se ho snažila přemluvit, jestli nechce jít do kavárny, muž ale nakonec řekl, že se raději sejde venku.

Dokonce si hledal informace o tom, jak by mělo první rande probíhat. Většina z nich ale skončila v kavárně nebo restauraci, což muž odmítl kvůli své finanční situaci. Nakonec ale místo v restauraci rezervoval, následně ho zrušil a schůzku chtěl uskutečnit na metru. Přišlo datum, kdy se měli oba sejít. V ten den bylo chladno, a tak se ho Victoria zeptala, jestli si nepůjdou sednout do kavárny. Muž přiznal, že nemá peníze, ale dívka ho překvapila svou reakcí.

Kávu zaplatila bez mrknutí oka

Victoria na sobě nenechala nic znát a sama nabídla, že kávu samozřejmě zaplatí. Byla jednou z těch, která nepotřebuje, aby za ni pokaždé platil muž. Slova, že kávu zaplatí ona, muže šokovala. Odpověděl, že tedy půjdou do kavárny a najíst se. Muž se snažil nepočítat, kolik Victoria za kávu a jídlo zaplatila, myslel si ale, že to bylo kolem 50 euro. Číšníkovi také nechala spropitné.

Muž se styděl, že nechal ženu takto zaplatit, ale chtěl svůj experiment dotáhnout do konce. Po jídle se rozloučili a odjeli domů. Muž byl šokovaný a zmatený a sám se rozhodl, že se s ženou rozloučí. Poté se jí ptal, jestli s ním chce pokračovat v komunikaci, a i nadále se scházet. Její odpověď ho také překvapila, protože odpověděla, že muže musí milovat se všemi jeho nedostatky.