Muž s Downovým syndromem je nejlepší strýc na světě!

Každá rodina je jiná. Erin Rhodes Johnson je máma jako každá jiná, ale má trochu netradičního pomocníka. Jde o jejího bratra Matta, který má Downův syndrom. Mnoho lidí by možná nesvěřilo péči o malé dítě někomu s takovým postižením, ale ona se toho nebojí. Velmi dobře svého bratra zná a ví, co dokáže. Na TikTok ukazuje momentky z každodenního života, které dokazují, jak je dobrý strýc.

Nejlepší strýc pod sluncem

„Můj bratr miluje děti a přesně ví, co má dělat, když je s nimi. Jsou lidé, kteří ho neberou vážně a věří, že nad ním by měl být vždy někdo,“ říká Erin. Tato milující žena se nebála a dala svému bratrovi příležitost, aby se zúčastnil péče o její děti. Dokázala tím, že i lidé s Downovým syndromem mají hodně lásky na rozdávání a dokáží překvapit obrovskou něhou.

Matt rozumí tomu, že děti chtějí. Na videích je vidět, jak si krásně hraje se svými neteřemi jako malé dítě, krmí je, když mají hlad a dokáže je skvěle utěšit, když začnou plakat. Jednoduše se chová jako každý jiný strýc, který miluje své neteře. Hodně lidí to nedokáže přiznat a myslí si, že Matt potřebuje dozor. Erin ale dokazuje, že to není pravda.

https://www.newsitamea.gr/

Lidé na sociálních sítích nejsou vždy pozitivní

Videa na sociálních sítích jsou velmi krásná a dojemná. I přesto se najdou lidé, kteří nechávají Erin a její rodině zlomyslné komentáře. Hodně lidí řeklo, že je nezodpovědná a vystavuje své děti nebezpečí. Prý by měla přestat nechávat své děti u jejich strýce, když je postižený. Erin s tím ale nesouhlasí a všechny podobné komentáře rychle umlčela.

„Moje děti jsou v bezpečí v náručí svého strýce. Vědí, že tu bude vždy, aby je miloval a chránil. Nevidí člověka s Downovým syndromem, ale svého strýce, který si s nimi hraje a zbožňuje je.“ Nakonec se jedná o její děti a ona je může svěřit, komu jen chce. Nikdo nemá právo ji za to kritizovat nebo odsuzovat. Erin a Matt jsou takto naprosto šťastní a malé holčičky mají milujícího strýce.

Zdroj: newsitamea.gr