Muž zhubnul, aby mohl darovat část jater svému otci

Na světě existují dva lidé, ke kterým vždy vzhlížíme s nadějí a obdivem. Jsou to naši rodiče. Colton Lowe vždy vzhlížel ke svému otci Edwardu Loweovi. Tento otec se synem mají úžasné pouto, které nemůže nic zničit. Když bylo Coltonovi 23 let, zjistili lékaři u jeho otce selhání jater. Jakmile to slyšel, chtěl mu pomoci. Darování jater vypadalo jako skvělá možnost, ale mělo to svá úskalí.

https://mypositiveoutlooks.com/

Darování nepřicházelo v úvahu

Colton si říkal, že by mohl otci darovat část svých jater. Jakmile přišel k lékaři, ten se ho zeptal: „Kolik vážíte?“ Tam muž zjistil, že musí mít BMI maximálně 32, aby mohl fungovat jako dárce orgánů. Colton ale nebyl zrovna drobeček, takže by musel zhubnout obrovské množství hmotnosti, aby se do tabulky u lékaře dostal. Naštěstí byl odhodlaný, že svému otci pomůže.

https://mypositiveoutlooks.com/

Se svým otcem vždy rád opravoval automobil hot rod. Pracovali na tom celý podzim a zimu. Na jaře projekt dokončili a Colton si chtěl užít testovací jízdu. Bohužel se do vozu nevešel. To bylo dalším znamením, že se svou hmotností musí vážně něco udělat. Rozhodl se pro operaci, změnu jídelníčku a změnu životního stylu. A nakonec se mu to podařilo.

https://mypositiveoutlooks.com/

Neuvěřitelná proměna!

V dubnu 2021 Colton vážil 478 liber (216 kilogramů). Díky operaci a změně životního stylu zhubl neuvěřitelných 300 liber (136 kilogramů)! S poklesem hmotnosti přišla pro Coltona obrovská změna. Nabyl sebevědomí a konečně se také mohl stát dárkem orgánu pro svého otce. Lékaři nakonec našli pro Edwarda vhodného dárce pro transplantaci jater.

https://mypositiveoutlooks.com/

V případě, že transplantace nevyjde, jeho syn je v pohotovosti. Díky zdravé hmotnosti nyní může svému otci zachránit život, když to bude potřeba. Edward je jistě šťastný, že má tuto zálohu vedle sebe a jeho syn je nyní mnohem zdravější. Díky redukci hmotnosti se může těšit na šťastnější, zdravější a hlavně delší život bez zdravotních problémů.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com