Muže obviňovali, že je se svou ženou jen pro peníze

Říká se, že láska je slepá. Někdy vidíte velmi atraktivního muže nebo ženu s protějškem, který se k nim na první pohled vůbec nevidí. Vzájemně se přitom velmi milují a mnohdy spolu mají i rodinu. Jedné ženě bylo řečeno, že kvůli svému postižení nebude nikdy žít normální život. Všem dokázala, že je možné všechno. Našla si lásku svého života a mají spolu krásného synka.

Náročný život od prvních dnů

Alyssa Higginsová z Rockland County v New Yorku se narodila s poraněním míchy kvůli lékařské chybě při porodu. Po zbytek života byla upoutána na invalidní vozík. Ve skutečnosti lékaři původně její rodině řekli, že nikdy nebude žít normální život a celý život bude na ventilátoru. To se naštěstí nestalo a díky podpoře rodiny se z ní stala téměř normální mladá žena.

https://twice.hu/

Láska na první pohled

Ve svých 22 letech potkala Alyssa Jimmyho Higginse. Potkali se na seznamce a velmi rychle si padli do oka. Žena na profilu ale neuvedla, že je na invalidním vozíku. Když Jimmy zjistil, že je Alyssa na vozíku, nezastavilo ho to a pozval ji na rande. Od té doby jsou s partnerem nerozluční. Na sociálních sítích se dočkali velké kritiky za svůj vztah, ale všechno ignorovali.

Těhotenství doprovázelo hodně negativity

Jakmile Alyssa oznámila své těhotenství, přišla obrovská vlna negativity kvůli jejímu postižení. Kritici ale nešetřili ani Jimmyho a obvinili ho, že je se svou ženou z podivného fetišu nebo kvůli penězům. Dokonce mu jeden z uživatelů doporučil, aby navštívil terapeuta a někteří mu říkali, že brzy bude mít na krku dvě děti, když se musí starat i o svou manželku.

https://twice.hu/

Inspirující vztah pro všechny ostatní

Alyssa a Jimmy jsou spolu již 10 let a jejich vztah hodně lidí inspiroval. Nemysleli si, že budou moci mít spolu děti, ale mají krásného chlapce. I přes svá omezení se Alyssa svému chlapci věnuje a každý den dokazuje, že je skvělá máma. „Lidé na internetu automaticky vyvozují závěry na základě videa nebo obrázku. Ale to jsou jen lidé, kteří se schovávají za klávesnicemi,“ řekla Alyssa.

Zdroj: twice.hu