Nebezpečné známky toho, že se v domě nahromadila negativní energie

Mnoho lidí se diví, proč se najednou začnou cítit špatně, když jsou v určité místnosti, když ve skutečnosti jsou jen citliví na negativitu kolem sebe.

Někdy mohou být energetické toky tak silné, že na nás mají obrovský dopad. Pokud má člověk potenciální intuitivní nebo psychické schopnosti, pak bude určitě aktivněji ovlivňován energetickými toky než ostatní lidé. Totéž platí pro empatii.

Takže empatici jsou vysoce citliví na výkyvy energie. Můžete si dokonce všimnout, že se mezi ostatními lidmi nebo na určitých místech cítíte jinak. Důvodem je, že energii vnímají empatici jinak, a to přímo závisí na naší lokalitě a společnosti.

Někdy se z toho či onoho místa cítíme prostě hrozně. Energii konkrétního místa může ovlivnit celá řada věcí. Například událost se mohla stát dříve, která způsobila vzhled poměrně silných pocitů. Nebo tu možná nějakou dobu byl člověk, který prožíval těžké emoce. Existují dokonce případy, kdy energetické anomálie byly způsobeny přítomností duchů.

Jedním ze způsobů, jak se ujistit, že se s energií konkrétního místa něco děje, je zjistit, zda naše přítomnost v něm nezpůsobuje nepříjemné vnitřní vjemy, které mizí ihned po změně místa.

Mnoho lidí se diví, proč se u nich najednou objeví zdravotní problémy nebo se necítí dobře, když ve skutečnosti jsou prostě citliví na negativitu kolem sebe.

Jak můžete pochopit, že místnost je plná negativní energie?

1. Emoční únava a vyčerpání

Samozřejmě, někdy se člověk může jen unavit, ale pokud se únava objeví pokaždé, když vstoupíme do konkrétní místnosti a po jejím opuštění se energie okamžitě vrátí, tak je tady něco špatně.

2. Bolest hlavy

Měli bychom věnovat větší pozornost fyzickým pocitům nepohodlí, které v konkrétní místnosti vznikají.

3. Potíže s dýcháním nebo záchvaty klaustrofobie

Někteří lidé to popisují jako těžkost. Navíc taková místnost může způsobit nepříjemné emoce. Člověk může chtít například plakat bez zjevného důvodu.

4. Chřadnoucí rostliny

Negativní energie neovlivňuje jen lidi. Zvířata a rostliny na určitém místě mohou také cítit určité nepohodlí. Sledujte, zda se vaši mazlíčci nezačnou chovat divně pokaždé, když jsou v určité místnosti.

5. Zvláštní pižmová vůně nebo jiné pachy

Cítíme pižmové vůně nebo podivné pachy, aniž bychom pochopili jejich zdroj.

6. Nespavost

V určité místnosti můžeme mít problémy se spánkem a mít noční můry.

Vzhledem ke všem výše uvedeným příznakům je nutné věnovat pozornost tomu, zda příznaky při odchodu z takové místnosti zmizí. Pokud vás například neustále bolí hlava v místnosti, ale když ji opustíte, nic se nezmění, pak může být důvod související se zdravotními problémy.

Nejlepší, co uděláme, když se nám zdá, že se v místnosti nahromadila negativní energie, je držet se od ní co nejdál. Pokud je však tato místnost součástí našeho domova nebo místa, kde potřebujeme být, lze šalvěj použít k její očistě a napravení energetické nerovnováhy.