Německý ovčák pomáhá majiteli s pohybem na vozíku

Lidé viděli na ulici jedinečnou věc. Pes tlačil invalidní vozík se svým starším majitelem ulicí města. Někdo se rozhodl tuto dojemnou a nádhernou chvilku natočit a na internetu se video stalo ihned virálem. Německý ovčák na videu se jmenuje Magnus a tlačí na vozíku svého 70letého majitele Anatolije Derbeneva. Tímto způsobem se mohou společně toulat městem.

https://news-place.ru/

Pomoc od domácího mazlíčka

Pes je starý pouhých 11 měsíců, takže se prakticky jedná stále o štěně. Dokáže ale tlačit invalidní vozík se svým majitelem. A ještě kontroluje, jestli v cestě nestojí žádné překážky, které by jeho pánovi bránili při pohybu po ulici. Na videu je vidět, jak vozík tlačí. Potom na chvíli vyleze, aby viděl, co mají společně před sebou a znovu se schová pod vozík, aby pomohl starému muži.

Žena jménem Fidana Durusova byla svědkem této jedinečné situace. Rozhodla se vše natočit a nahrát na sociální sítě, odkud se nahrávka rozšířila všude, a video viděly tisíce lidí z celého světa. Kromě toho se přišla k muži a nabídla mu peníze a jídlo, když ho viděla s Magnusem. Ten ovšem pomoc odmítl a dál se svým psem pokračovali v cestě.

Jediný člen rodiny

Muž jí řekl, že si všechno raději zajistí sám. Jedinou pomocí je mu oddaný Magnus, kterého popisuje jako „jediného člena rodiny“. Ani jeden z nich asi neměl úplně jednoduchý život, ale společně jsou jeden pro druhého tou nejlepší společností a rodinou. „Ukázalo se, že psa již srazil autobus, a i když se bojí být na silnici plné aut, pilně pomáhá svému pánovi.“

Muž řekl, že mu Magnus pomáhá s pohybem na invalidním vozíku od svých 4 měsíců. Má sice velký strach z rušné ulice, ale nikdy svého majitele nenechá o samotě. Velmi dobře chápe, že starý muž potřebuje pomoci a on je jediným tvorem, kterého má na světě. Toto krásné duo si získalo srdce mnoha lidí z celého světa a společně si užívají každou chvilku svého života.

Zdroj: news-place.ru