Nikdy nezapomeňte splnit poslední přání svých blízkých před smrtí!

Mnoho lidí má před smrtí své poslední přání. Někdy je příbuzní splní, ale jindy je naprosto ignorují. Muž nerespektoval poslední přání své matky a na pohřbu byl velmi nemile překvapen. Až po její smrti se dozvěděl, že celé své jmění darovala někomu, koho ani neznal. Rozhodla se tak právě proto, že se ji rozhodl zklamat na sklonku jejího života. Kdo dědictví nakonec dostal?

https://twice.hu/

O posledním přání nechtěl ani slyšet

Jen pár dní před smrtí se setkala matka Diane se svým synem Garym. Obrátila se na něj se svým posledním přáním. Chtěla, aby převzal vedení jejich rodinného podniku. Gary o tom nechtěl slyšet, protože i ve svých 40 letech stále žil velmi zhýralým životem starého mládence a nechtěl nést zodpovědnost vůbec za nic. Rozhodně nechtěl stát v čele jejich podniku. Diane svého syna prosila, ale ten se tomu jen zasmál a nebral její zdravotní problémy vážně.

https://twice.hu/

Těšil se na jmění, ale dostal jen krabici plnou vzpomínek

O pět dní později Diane zemřela. Gary byl tou dobou na dovolené v Cabo, ale ihned se vrátil domů na pohřeb. Těšil se na to, že zdědil veškerý majetek po své matce. Právník ho ale rychle vyvedl z omylu. Při čtení závěti se u právníka objevil také neznámý, zanedbaný muž. Právník začal číst a překvapil Garyho. Jeho matka mu totiž odkázala pouze krabici plnou vzpomínek na dětství 5 tisíc dolarů. Všechno ostatní, včetně majetku a rodinného podniku odkázala neznámému muži.

https://twice.hu/

Celé dědictví dostal bratr zesnulé ženy

Právník představil muže jako Aarona Ferrise, se kterým se Gary nikdy nesetkal. Ve skutečnosti se jednalo o biologického bratra jeho matky. Diane byla jako dítě adoptovaná a sama o bratrovi dlouho nevěděla. Našla ho v posledním roce svého života. Jeho život nedopadl tak dobře jako její. Po odmítnutí od svého syna se rozhodla, že změní závěť a všechno odkáže svému bratrovi, který si peníze, majetek i podnik zaslouží mnohem více než její zhýčkaný syn. A přesně to také udělala!

Zdroj: twice.hu