Otec vede dceru uličkou k oltáři. Potom udělal něco nečekaného!

Svatba je velmi důležitým okamžikem nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro jejich rodiny. Moment, kdy nevěsta projde uličkou za svým ženichem je nejdůležitější ze všech. Kelsey Griffith se těšila na svou svatbu, stejně jako každá jiná nevěsta. A hlavně se těšila na okamžik, kdy ji povede její otec uličkou. To se jí také splnilo, ale zároveň si pro ni připravil překvapení.

Zajímavý okamžik rodina zveřejnila na sociálních sítích

Kelsey po svatbě zveřejnila video se zajímavým okamžikem. Rodina napínavě čekala, až projde nevěsta uličkou. Její otec zaujal čestné místo po boku své dcery. Místo toho, aby došli rovnou k ženichovi, její otec se rozhodl jinak. Zastavil se uprostřed cesty, kde čekala nevěstina matka a nevlastní otec. Tato zastávka byla hodně nečekaná a ani nevěsta netušila, že se stane nádherná věc. To, co následovalo, dojalo všechny svatebčany i uživatele na internetu.

https://shareably.net/

Nevěsta měla po svém boku dva důležité muže

Otec vytáhl z řady nevlastního otce. Ten si myslel, že si s ním chce otec jen potřást rukou. Biologický otec toho nevlastního za ruku vytáhl do uličky.

Nakonec byli oba otcem nevěsty a oba si zasloužili stát po jejím boku. Nevěsta se najednou ocitla mezi dvěma muži, kteří ji vychovávali v různých obdobích jejího života. Každý ji vzal za jednu ruku a společně došli až k oltáři. Oba otcové si zasloužili místo po jejím boku a oba si to naplno užili.

https://shareably.net/

Žádná rodina není dokonalá

Svatebčané i ostatní byli dojatí nad gestem, které otec nevěsty udělal. Většina mužů by to nedokázala. Tento otec ale dokonce přenechal polovinu svého tance s dcerou nevlastnímu otci. Nikdo neměl tušení o jeho plánu, dokud to neudělal. Všichni máme štěstí, že někdo tento jedinečný moment natočil a dostal se na veřejnost. Měli bychom se z něj všichni inspirovat a myslet na to, co je nejlepší pro děti bez ohledu na to, jaké vztahy mají mezi sebou rodiče.

@_kelseygriffith_

My dad surprised my step dad by including him in our walk down the aisle🤍 #theperfectday #fyp #wedding #dancingqueen

♬ original sound – Nicole Reynolds

Zdroj: shareably.net