Otec vedl děti na vodítku! Nahrávka pobouřila uživatele internetu! „Toto není pes!“ napsala paní Jarmila.


Třicet jedna let starý otec z Kentucky zažil vlnu nenávisti poté, co sdílel video, na kterém měl svých pět dětí na vodítku. Na internetu se rozhořela diskuse o tom, zda je vhodné používat vodítko u malých dětí.

Někteří uživatelé obhajovali otcovo rozhodnutí, zatímco jiní projevovali svůj hněv. Video z rodinné procházky, zveřejněné na Instagramu, rychle získalo více než 3 miliony zhlédnutí. Reakce uživatelů byly smíšené, protože všechny děti na videu byly připoutány šňůrkami a bezpečnostními pásy.

Někteří ocenili otce za péči o bezpečnost svých dětí, zatímco jiní tuto praxi kritizovali. Některé komentáře zazněly takto: „Je lepší být v bezpečí než litovat. Udělal bych to samé, měl-li bych tolik dětí. Užijte si to!“ nebo „Není nic špatného na tom, chránit své děti.“ Otec, Jordan Driskell, nakonec vysvětlil své rozhodnutí pro Today.com, zdůrazňuje, že vodítko používají pro klid mysli a duševní pohodu.

Tvrdí, že díky němu mohou opustit dům bez stresu a společně podnikat rodinné aktivity. Driskell také uvedl, že zkusili používat kočárek pro pět dětí, ale byl příliš objemný. Dodává, že šňůrka dává dětem svobodu prozkoumávat, zatímco rodiče stále udržují kontrolu.

zdroj : ifunny.eu