Pes čekal vedle nemocničního lůžka na svého majitele

Při pohledu na fotografii, na které věrný pes sedí vedle nemocničního lůžka svého zesnulého majitele, nejeden člověk uroní slzu. Tříletý kříženec labradora jménem Moose věrně čeká, až se páníček vrátí. Moose neměl lehký život. Jako štěně byl nalezený přivázaný k dopravní značce, odkud byl okamžitě převezen do útulku.

V novém domově strávil jen rok

Moose čekal dlouhé měsíce v naději, že ho někdo adoptuje, ale marně. S přibývajícím věkem se jeho šance na adopci stále zmenšovaly a v přeplněném útulku mu hrozila eutanázie. Naštěstí byl na poslední chvíli převezen do útulku Eleventh Hour Rescue, kde se neprovádí eutanázie, ale všechna zvířata jsou ponechána naživu.

Moose si mezi zaměstnanci a dobrovolníky našel mnoho přátel díky své veselé osobnosti a lásce k životu. Jednou do tohoto útulku dorazil muž, ke kterému si Moose okamžitě vytvořil láskyplný vztah. Zdálo se, že pes konečně našel trvalý domov, kde bude konečně šťastný a opečovávaný tak, jak si zaslouží. Příběh bohužel nemá šťastný konec jelikož nový majitel Moose, ačkoliv ho velmi miloval, zemřel rok po adopci na rakovinu.

Věrně čekal na svého majitele

Nešťastný pes měl zlomené srdce. Nechápal, co se děje, a jestli se k němu jeho majitel ještě vrátí. Všiml si ale, že jeho majitel není na nemocničním lůžku, na kterém strávil dlouhé dny, a tak si vedle něj sedl a čekal s nadějí, že se páníček vrátí a společně budou moci jít domů. Ošetřovatel zesnulého majitele se pokusil vzít si Moose k sobě, ale bez úspěchu. Pes se musel vrátit do útulku.

https://www.tudasfaja.com/

Útulek následně zveřejnil snímek Moose, který čeká na svého majitele vedle prázdné nemocniční postele. Fotka se internetem šířila jako lavina po celém světě a odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Moose nakonec skončil s rodinou, která před nedávnem ztratila svého 14letého psího miláčka. Útulek doufá, že i další psi brzy najdou své milující rodiny.

Zdroj: tudasfaja.com