Pes seděl dva roky v útulku, dokud neucítil známou vůni

Vždy, když se dostane pes do útulku, je to velmi smutné. Když se Paquita dostala do psího útulku El Arca Animal Partido de Mar Chiquita v Argentině, byla údajně nalezena opuštěná na ulici. Někdo ji proto vzal do útulku, kde se o ni postarají a najdou jí nový domov. Bohužel to se jim nedařilo, protože s nimi zůstala celé dva roky.

https://pukuotukas.com/

Smutná fenka v útulku

Paquita byla velmi osamělá a neustále vypadala smutně. Personál útulku jí nedokázal najít majitele ani nikoho, kdo by ji znal. Čím delší dobu strávila v útulku, tím byla její šance na adopci menší. Dobrovolníci z Arca Animal se snažili udělat maximum, aby této fence našli domov. Nakonec se rozhodli ji nafotit a dát fotky na Facebook. A právě to změnilo úplně všechno.

https://pukuotukas.com/

„Téměř okamžitě jsme dostali zprávu od ženy, která řekla, že je to pes jejího syna a on ho hledá!“ Její syn Ariel si myslel, že svého milovaného psa už nikdy neuvidí. Druhý den Ariel přišel do útulku, aby se ujistil, že je to doopravdy jeho pes. Paquita se také potřebovala ujistit, že ji znovu našel její původní majitel. Na tento okamžik čekali všichni v útulku.

https://pukuotukas.com/

Chvíle, na kterou všichni čekali

Zaměstnanci se těšili na chvíli, kdy se Paquita setká znovu se svým milujícím majitelem. V první chvíli ale byla nervózní a schovala se za jednoho z nich. Potom začala větřit ve vzduchu. A zjistila, že cítí velmi známou vůni. V tu chvíli si uvědomila, že je to Ariel. Potom se na svého majitele vrhla a začala ho olizovat. Oba byli velmi šťastní, že se znovu shledali.

https://pukuotukas.com/

Tento příběh naštěstí skončil dobře, i když shledání psa a jeho pána předcházely dva roky hledání a naděje. Ariel netušil, že svého psa ještě někdy uvidí. Dva roky jsou dlouhá doba a obával se, že fenka utekla a zemřela. Anebo ji někdo našel a nechal si ji. Naštěstí se ale znovu shledali a nyní si mohou znovu užívat společné procházky a mazlení.

Zdroj: pukuotukas.com