Pitbul nosí všude svou oblíbenou deku jako znak bezpečí

Pitbul Bubby byl jako štěně využíván pro psí zápasy. Ve chvíli, kdy se dostal do útulku, měl velké fyzické i emocionální šrámy. Byl velmi vyděšený, nedůvěřivý a celé tělo měl velmi vyhublé. Na poslední chvíli ho někdo zachránil před eutanazií, ale příliš dobře se mu nevedlo. Jeho nový pán ho zavřel do garáže a nestaral se o něj. Až potom našel skutečnou záchranu.

https://lt.kristinseale.com/

Pes vděčný za pravou lásku

Po nějaké době Bubby našla žena, která se rozhodla ho nadobro zachránit. Pes poprvé získal lásku a péči od nové majitelky. A byl nejen nadšený, ale také velmi vděčný. Během pár měsíců se dokázal neuvěřitelným způsobem zotavit na těle i na duši. Hodně přilnul k ženě, která ho zachránila. To není nic překvapivého, protože se o něj jako první postarala.

Majitelka Bubby mu dala k dispozici pelíšek, aby měl své místo bezpečí a stability. A právě tam také poznal pohodlí deky. Každé ráno vylézal z pelíšku s dekou a spokojeně ji tahal po celém domě. Postupem času začal projevovat stejnou oblibu také pro jiné hračky nebo polštáře. Látkové hračky a předměty pro něj znamenaly domov a bezpečí.

https://lt.kristinseale.com/

Konečně má šťastný a milující domov

Bubby si za svůj život prožil neskutečné věci a je zázrak, že je stále naživu. Jeho nová majitelka si dává záležet na tom, aby se u ní cítil skutečně dobře. Má šanci napravit zlo, které na něm spáchali jiní lidé. Proto se rozhodla, že pro Bubbyho udělá ještě jednu nádhernou věc. Není přece nic lepšího, než kamarád na hraní.

https://lt.kristinseale.com/

Žena adoptovala dalšího pitbula jménem Simon, který nyní dělá Bubbymu doma společnost. Oba se velmi rychle spřátelili a jsou z nich nejlepší kamarádi. Pitbulové jsou nádherní psi a úžasní mazlíčci. Musíte se k nim jen správně chovat. Rozhodně to nejsou agresivní monstra, která se hodí jen na zápasy nebo osobní ochranu. Každý by měl poznat také jejich měkkou a laskavou tvář!

Zdroj: lt.kristinseale.com