Přátelství mezi ženou a psem může být velmi silné

Manželka jednoho milého pána ho na smrtelné posteli požádala o malou laskavost. Následující den se za ní zastavil v nemocnice, přinesl kufr, sestřičkám řekl, že veze jen pár věcí pro svou paní. V kufru bylo ale zcela něco jiného.

Paní chtěla vidět naposledy svého psa

Muž vypověděl, že jeho žena byla napojena na přístroje a prognózy do budoucnosti byly velmi špatně. Nemohla skoro mluvit, jídlo a pití musely nahradit hadičky. Byla závislá na lécích proti bolesti a nic nenasvědčovalo tomu, že se žena uzdraví. Požádala tak svého muže o malou laskavost.

Když měla lepší den a mohla chvíli mluvit, řekla mu, že by chtěla ještě vidět jejich psa, který se jmenoval Bella. Fenka svou paní velmi milovala, a i když to bylo proti nemocničním předpisům, pán se rozhodl přání splnit. Bella má asi 22 kilogramů, a tak si mu řekl, že ji přinese v kufru, do kterého se pohodlně vešla. Nechal otevřený zip, kufr položil do auta a vydal se do nemocnice.

Sestry ho nechaly s kufrem projít

Sestřičky v nemocnici nepojaly žádné podezření, myslely si, že v kufru jsou nové kousky oblečení nebo hygienické potřeby. V pokoji otevřel kufr a Bella vyskočila přímo na postel na svou paní. Lehla si jí na prsa a čekala, než se její paní probudí. Opravdu se tak stalo asi po 20 minutách. Bella si začala olizovat tvář a tiše štěkat, jako kdyby věděla, že by někdo mohl přijít a odhalit ji. Žena svého psa objímala asi hodinu, celou dobu byla usměvavá.

Sestra ale nakonec přišla na to, že v pokoji je pes. Nakonec slíbila, že to zůstane jejich tajemství. Muž počkal, až manželka znovu usne, a psa v kufru odvezl zpátky domů. Žena za několik dní umřela. Přání ji ale bylo splněno a ona mohla umřít s pocitem, že se s Bellou rozloučila. Kdykoliv si pán vytáhne kufr, fenka si myslí, že pojede znovu za paničkou. Láska mezi člověkem a zvířetem může být velmi silná a většinou trvá po celý život.