První holčička po 138 letech! Rodina Clarkových přeťala se slzami v očích mužskou linii!

Když Carolyn potkala svého muže Andrewa, hned se jí dostalo poučení o rodinném prokletí. V klanu Clarkových se totiž nerodí holčičky, pouze chlapci. Carolyn zřejmě tuto klatbu nadobro prolomila, protože nedávno porodila holčičku. První dívka se v rodinné genealogii narodila po dlouhých 138 letech, což čekal opravdu málokdo. Clarkovi jsou totiž pověstní tím, že rodí jen chlapce.

Dítě svatého Patrika

Cesta Carolyn a Andrewa Clarkových z Caldonie v Michiganu v USA za dcerou byla trnitá. Možná proto se jim narodila holčička, protože Carolyn při předchozím těhotenství potratila. Když proto světu následně oznamovala své další těhotenství, nikdo se ani neptal na pohlaví dítěte, bylo přece zřejmé a jasné, že jím bude zase kluk. O to větší překvapení přišlo na den svatého Patrika, kdy Carolyn porodila krásnou holčičku, která dostala jméno Audrey.

https://twice.hu/

Od roku 1885 až letoška

Clarkovi jsou velmi rozvětvenou rodinou, ve které se jednoduše od roku 1885 nikdy nenarodila žádná dívka. Nikdo si neumí vysvětlit, jak je to možné, ale podle důsledně vedeného rodokmenu je tomu opravdu tak. Carolyn proto ani v koutku duši nedoufala, že by právě ona změnila rodinnou tradici a když čekala další dítě, věděla, že to bude kluk, byť sama tolikrát říkala Andrewovi, že je to vždycky padesát na padesát.

https://twice.hu/

Štístko? Rozhodně!

Dětem, které se narodí ženám, které dříve potratily, se říká duhové. Mají prý zázračné vlastnosti, aby rodičům pomohly překonat bolest a utrpení z předchozí ztráty. Carolyn věří, že přesně taková je také Audrey. Podle ní je dítětem samotné Štěstěny, proto si rovněž dívenka vybrala pro své narození den 17. března, kdy se celosvětově oslavuje den svatého Patrika, který přináší lidem štěstí. „Bylo mi úplně jedno, jestli se narodí kluk nebo holka, hlavně aby bylo děťátko zdravé. Když se ale podívám na Audrey, mám upřímnou radost, že je první holčičkou po tak dlouhé době,“ uzavírá Carolyn svůj příběh.

Zdroj: twice.hu