Psi si vybírají přesné místo a čas své smrti

Čtyřicetiletá Nancy tvrdí, že dokáže komunikovat se zesnulými blízkými a dokonce i s domácími mazlíčky. V rozhovoru pro deník Mirror uvedla, že psi si vybírají přesné místo a čas své smrti . Kromě toho si mohou vybrat, zda se chtějí reinkarnovat na zemi , nebo se stát „strážnými anděly“ v nebi .

Vaši mazlíčci nejen vědí, kdy zemřou, ale také to plánují

Každé zvíře je jedinečné a má své vlastní touhy a potřeby. Některá zvířata si přejí prožít svůj poslední den na slunci, někdy chtějí naposledy ochutnat své oblíbené jídlo. I když to může být pro majitele smutné, pro zvířata je to důležitý krok.

mirror.co.uk

Žena tvrdí, že se zvířaty uměla komunikovat už odmalička , takže se dozvěděla mnoho zajímavostí o jejich životě, ale také o tom, co se s nimi stane po jejich smrti.

Když váš mazlíček zemře

„Když pes zemře, pociťuje naprostý klid, podobný tomu, který uvádějí lidé, kteří zažili klinikou smrt.“ Setkávají se se zvířaty, která znali celý život, od koček ze sousedství přes kamarády na hraní až po veverku, kterou nedávno honili v parku. Čekají na ně také zvířata, která pro ně byla jako rodina. Přivítají je ale také lidé, se kterými strávili celý život a kteří byli součástí jejich rodiny,“ říká Nancy.

Foto: Nancy Mello

„Obvykle (až na pár výjimek) se zvířata vracejí do stejné rodiny, ve které byla předtím.

„Některá zvířata se stávají průvodci svých majitelů, místo aby si zvolila reinkarnaci. Dohlížejí na vás jako anděl strážný po zbytek vašeho života. Mohou vám poradit a nasměrovat vás správným směrem, pokud jste se vydali špatnou cestou.“

Žena se také často ptá, zda mrtvým mazlíčkům jejich majitelé nechybí, ale ona odpovídá, že naši mazlíčci jsou s námi i po smrti, jen v jiné podobě.

cloud9vets.co.uk

„Myšlenka, že jim chybí jejich majitelé, znamená, že nejsou poblíž, což prostě není pravda. Domácí mazlíčci nás slyší, když na ně mluvíme, stejně jako naši zesnulí prarodiče. Stačí říct jejich jméno a oni budou poslouchat,“ vysvětlila Nancy.