Rodiče věnovali synovi psa, který má stejné znaménko na obličeji

Rodiče chlapce narozeného s unikátním mateřským znaménkem mu dali štěně, které má na hlavě téměř stejnou skvrnu jako jejich syn. Tito dva jsou nyní nerozlučnou dvojkou, která dělá všechno společně. Pro děti, které vypadají jinak než ostatní, může být dětství a dospívání velmi náročné. Tento malý parťák mu může hodně pomoci, aby se cítit dobře sám sebou.

Jedinečný chlapec se skvrnou na obličeji

Carolina Giraldelli Cestari (30) a její manžel João Renato Garcia (37) mají 5letého syna Enza. Tato malá rodina žije v Cáceres v Brazílii. Enzo se narodil s mateřským znaménkem, které mu pokrývá levou polovinu obličeje. Jedná se o vrozený melanocytární névus (CMN), což je nezhoubný nádor. Nepředstavuje žádné zdravotní riziko, ale projevuje se výrazným pigmentem.

https://twice.hu/

Rodina samozřejmě dává na znaménko pozor a chlapec pravidelně chodí na lékařské prohlídky. Navíc pozorují také změny znaménka. Enzo ale pouze vyčnívá z davu. Jinak se jedná o naprosto normálního a zdravého chlapce. To, že je na první pohled jiný, je pro jeho rodiče velmi těžké. Rozhodli se ho proto překvapit malým štěnětem.

Pes vypadá stejně jako chlapec

„Můj manžel našel na webu fotku psa, který měl na hlavě skvrnu přesně na stejném místě jako Enzo, na stejné stránce. Ale ten pes byl 900 kilometrů od nás. Zpočátku jsme to nebrali příliš vážně, ale po 30 dnech jsme se tam přesto rozhodli zajet,“ řekla matka. Po dlouhé cestě doufali, že si budou moci pejska vzít. Jakmile ho viděli, okamžitě se zamilovali.

https://twice.hu/

Čtyřměsíční stěně pojmenovali Manchina a věděli, že bude pro chlapce dokonalým parťákem. Jakmile ho uviděl, byl velmi šťastný. Pes se mu tolik podobá, že vypadají jako dvojčata. Enzo a Manchina jsou nerozluční. Chodí spolu na ryby a hrají si s ostatními dětmi. Nyní má pocit, že někdo vypadá podobně jako on a nepřipadá si tak jiný od ostatních.

Zdroj: twice.hu