Šereda s krasavcem? Ženě nedají hateři pokoj, nevypadá podle nich dostatečně hezky pro tak svůdného muže!

„Ty se k sobě hodí!“ „Jak jsou si podobní, že?“ Takové komentáře lidé říkají o párech, kde jsou si partneři vizuálně podobní. Jenže ne všichni musí vypadat podle šablony, aby byli šťastní. To dokládají manželé Alicia a Scott McCarvellovi, kteří svůj život sdílejí na sociálních sítích.

https://twice.hu/

A co víc, Alicia je známou tiktokerkou a influencerkou, na svých účtech propaguje tělesnou pozitivitu a sebepřijetí, které vedou k životnímu štěstí. Zatímco jedni její snahu oceňují, druzí nešetří nechutnými komentáři.

Kritika a zraňující komentáře

Alicia působí na sociálních sítích několik let a má miliony sledujících právě z důvodu, že se nebojí říkat nahlas své pocity. „Štěstí vychází zevnitř a je třeba hledat skutečného hodnoty,“ říká Alicia, kterou sledující oceňují pro její pozitivitu a humor, který používá pro pochopení, že vzhled není směrodatný. „Ryzí láska nehledí na výšku, váhu nebo věk,“ dodává tiktokerka, která už léta bojuje s nevybíravými komentáři, které si berou na paškál její postavu nebo manželství.

„Není dost hezká!“

Každý influencer, youtuber nebo tiktoker se jistě setkal se zdrcujícími nebo drsnými komentáři, ale Alicii hatují pod každým příspěvkem jen a pouze kvůli vzhledu, aniž by ji nebo jejího manžela znali. Kruté, necitelné a velmi dehonestující příspěvky naráží na její nadváhu nebo domnělou „ošklivost“.

Alicii dokonce obviňují z toho, že vůbec s manželem nejsou svoji, protože „takovou šeredu by si tak hezký chlap vůbec nemohl vzít“. Jenže Scott má Alicii rád takovou, jaká je, pro její srdečný humor, obětavost a klidnou a laskavou povahu.

Vtipná videa o životě

Někdy se zdá, že čím horší komentáře, tím více mají Alicia se Scottem energie vytvářet další vtipná videa o svém soužití. Pod videem pak nechybí poznámky, že musí být Kanaďanka zřejmě velmi bohatá, když namakaný chlápek jako Scott ji pojal za manželku. Ale ne, není tomu tak.

https://twice.hu/

Tihle dva vtipálci tvoří pár už více než 16 let, seznámili se na střední škole a od té doby jsou spolu. A co víc, vzájemně se podporují a nedají na sebe dopustit, dokazují tím, že láska nezná hranice. Snad jednou toto poselství pochopí i všichni jejich sledující.

Zdroj: twice.hu