Služební pes dostal ten nejlepší dárek k narozeninám!

V den narozenin vzal Michael Cantu svého služebního psa do obchodu, aby si jeho věrný parťák vybral svůj dárek k narozeninám. Jeho pes Toli zasvětil svůj život tomu, že Michaelovi pomáhá. „Je po mém boku od prvního dne. Pomáhá mi otevírat dvířka a zásuvky, zapínat a vypínat světla, sbírat věci, které upustím atd.“ říká Michael o svém psovi. Proto se rozhodl, že dostane odměnu.

Narozeninový den, jak se patří

Toli měl narozeniny a Michael se rozhodl, že pro svého psa udělá něco speciálního. Oslava narozenin je vždy velmi speciální událost, a to pro lidi i pro psi. Michael nakonec přišel s dokonalým způsobem, jak tento významný den oslavit. Vezme psa ho obchodu, aby si mohl vybrat svůj dárek sám! Nikdy dřív nic takového neudělal, takže se na to velmi těšil.

https://se.laowl.com/

Společně s Michaelem a Tolim šla na nákup také rodina, která všechno natáčela na mobilní telefon. Video z tohoto jedinečného nákupu se na sociálních sítích velmi rychle stalo virálním. A není se čemu divit, protože Toli je velmi roztomilý pes a při nákupu vypadal velmi nadšeně. Nahrávka je rozkošná a jeho výběr hračky byl dokonalý.

Co si pes vybral jako narozeninový dárek?

Michael vzal Toliho do zverimexu. Jakmile se dostali do uličky se psími hračkami, Toli okamžitě pochopil, co má dělat. Chodil kolem regálu s hračkami a vybíral. Radostně vrtěl ocasem a díval se na všechny možnosti. Potom našel dokonalý dárek pro své narozeniny. Stal se jím malý králík, kterého Michael pojmenoval Chungus.

Toli svého králíka všude nosí a má ho velmi rád. Není se čemu divit, když si ho v obchodě také sám vybral. Na videu se sami můžete podívat, jak radostně Toli reagoval na Chunguse. Králíka si rozhodně zasloužil, protože Michaelovi každý den velmi pomáhá a vždy stojí po jeho boku. Nyní si může hrát s hračkou, kterou si sám vybral. Co dostává k narozeninám váš pes?

Zdroj: se.laowl.com